nabídky práce: Proseč

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 491 výsledků
ZENOVA Facility s.r.o.
Proseč
  • Na dohodu o provedení práce přijmeme pracovníka/ici úklidu České pošty(Proseč u Skutče).
  • Práce vhodná, pro maminky na rodičovské dovolené, důchodce či jen jako…
  • Máte bohaté zkušenosti s prodejem v oblasti automotive?
  • Achieve the quarterly and yearly the parts sales target both in turnover and margin.
FLÍDR
Široký Důl
22 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Hrubá měsíční mzda: 22.000 - 30.000Kč.
  • Plný pracovní úvazek na dobu neurčitou.
  • 2-směnný provoz (37,5 hodin týdně).
  • Úplné střední odborné s maturitou.
MPK net s.r.o.
Vysoké Mýto
  • Přijmeme na DPP nebo částečný HPP ošetřovatele/ošetřovatelku koní.
  • Pracovní doba: pondělí-pátek od 7.00hod, cca.
  • Férové jednání, možnost dlouhodobé spolupráce.
Luki & Tina s.
Okres Chrudim
  • Pomocný/á kuchař/ka - pizzař/ka.
  • Místo výkonu práce: Skuteč, Palackého nám.
  • Požadujeme praxi výhodou, není podmínkou pro přijetí.
  • SŠ s maturitou nebo SOU - strojní zaměření.
  • Ohýbání dílů na ohraňovacích lisech.
  • Možnost seberealizace, osobního rozvoje a dalšího odborného růstu.
Mikroelektronika
Vysoké Mýto
  • Chuť do práce a ochota se něco nového naučit.
  • Pečlivý a zodpovědný přístup k práci.
  • Jedná se o fyzicky nenáročnou, zato různorodou práci, která spočívá v…
Vysoké Mýto
  • Lidl je úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy.
  • Na český trh společnost Lidl vstoupila v roce 2003 a od té doby…
PAPERA s.r.o.
Okres Svitavy
  • Náplň práce: zpracování objednávek, telefonická, e-mailová komunikace se zákazníkem a uvnitř společnosti, příjem reklamací.
Vysoké Mýto
  • SŠ vzdělání v elektro oboru.
  • Šikovné ruce a hlavu otevřenou.
  • Zajištění servisu a poradenství u svěřeného portfolia produktů.
  • Své nabídky s uvedením nabízené.