nabídky práce: Proseč

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 616 výsledků

Stavební dělník

Pardubický kraj
20 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc.

Práce doma

Tištěná inzerce - MF DNES
  • Práce doma, práce s PC.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Ostraha prodejen - detektiv prodejny

12 100 Kč měsíčně
  • Jedná se o prodejnu PENNY MARKET v Poličce.
  • NÁPLŇ PRÁCE: pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu, spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost…

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování nová nabídka

Litomyšl +1 lokalita
15 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 15 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: T. G. Masaryka 1210, Litomyšl, 57001.

Vedoucí prodejního centra Proseč

Ergotep
Proseč
  • Hledáme příjemný personál pro naše Prodejní centrum TESCOMA v Proseči.
  • Družstvo Ergotep spolupracuje s jedničkou svého oboru, společností TESCOMA, tradičním…

Řidič dodávky skupiny B do 3,5 tuny

AKSUM CZ s.r.o.
  • Dopravní společnost AKSUM CZ, přijme řidiče skupiny B pro řízení dodávky do 3,5 tuny na hlavní pracovní poměr.
  • Denní rozvoz zboží po České republice + Evropě.

Pracovník/Pracovnice úklidu

ZENOVA services s.r.o.
Proseč +1 lokalita
  • Na DPP přijmeme pracovníka/ici úklidu České pošty Proseč u Skutče.
  • Pracovní doba je dle domluvy.
  • Zázemí firmy s mnohaletou tradicí.

Recepční

Raná
20 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Medkovy Kopce č. p. 35, Raná.
  • POŽADAVKY: příjemné vystupování, komunikace s lidmi, práce s PC+telefonem, spolehlivost.

Provozní personál nová nabídka

Leo Express
  • Pro náš nový provoz na Orlicku hledáme schopné kolegy!
  • Jedná se o práci na palubě vlaku a v našich pokladnách.
  • Péče o bezpečnost a informovanost cestujících.

UKLÍZEČKA (FLÍDR s.r.o.)

FLÍDR
Široký Důl
16 500 Kč - 19 000 Kč měsíčně
  • Hrubá měsíční mzda: 16.500 - 19.000Kč.
  • Plný pracovní úvazek na dobu neurčitou.
  • Pružná pracovní doba (37,5 hodin týdně).

Skladník

Papera
  • Vychystávání zboží dle skladových dokladů.
  • Pracovní doba pondělí - pátek od 11:00 hodin.
  • Příjemné vystupování, pečlivost a zodpovědnost.
  • Na co se můžeš těšit:

Brigádník - Pokladní/Prodavač - Choceň nová nabídka

PEPCO Czech Republic s.r.o.
Choceň
110 Kč za hodinu
  • Požadovaná praxe: Pozice je vhodná pro absolventa.
  • Loajalita vůči kolegům a zaměstnavateli.
  • Vztah k obchodu a módě.
  • Mzda (hrubá) 110 Kč/hod.

Vrátný/vrátná

16 100 Kč měsíčně
  • Práce na HPP nebo DPP.
  • Pozice vyhrazena pro OZP 2. a 3. stupně invalidity, místo vhodné i pro OZZ.
  • První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Traťový dělník nová nabídka

120 Kč - 200 Kč za hodinu
  • Jsme firma sídlící v Lovosicích, ale hledáme traťové dělníky na doplnění party z České Třebové.
  • Ochotu cestovat - práce mimo bydliště.

Řidič/ka nákladního vozidla Avia, Praga, Tatra

17 800 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce Rokytno a okolí.
  • Řidič nákladního vozidla Avie sklápěč, kontejner, TATRA 148 sklápěč, Praga V3s sklápěč.
  • Možno i na zástup – střídání.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.