nabídky práce: Prostějov

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 1 598 výsledků
Quantum Group International, s.r.o.
Prostějov
35 000 Kč měsíčně
  • Administrativní podpora společnosti (příprava podkladů, archivace dokumentů).
  • Zodpovědnost za bezproblémový chod kanceláří.
  • Preciznost a smysl pro zodpovědnost.
ARRIVA TRANSPORT
Olomouc
30 000 Kč - 33 000 Kč měsíčně
  • Arriva v České republice provozuje téměř 2 000 autobusů a 6 vlaků a zaměstnává kolem 3 200 zaměstnanců.
  • Celkový obrat skupiny převyšuje 4 miliardy korun.
Samohýl group a.s.
Okres Prostějov
  • Prodavač(ka) v chovatelských potřebách Zvěrokruh.
  • Přijmeme zaměstnance pro prodejnu chovatelských potřeb Zvěrokruh v OC Albert.
Jindřich Zenger
Prostějov
  • Do nově otevírané prodejny s dětským oblečením v obchodním centru Zlatá brána v Prostějově přijmeme personál.
  • Zkušenosti s prodejem nejsou podmínkou.
JIHOBAL, s.r.o.
Olomouc
34 200 Kč měsíčně
  • Přijímání a expedice pošty, drobné pochůzky příjem příchozích hovorů, administrativní podpora a asistencepéče o zázemí firmy.
Jiří Geisler
Prostějov
  • Úklidová firma Geisler přijme pracovníky/ce úklidu do výrobní společnosti se sídlem v Prostějově.
  • Náplň práce: úklid kanceláří, jídelny, šaten, sprch, toalet.
KEELER, s.r.o.
Prostějov
  • Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivého a zodpovědného zájemce na kontrolu doplňování a péči o zboží.
  • Místo výkonu práce: - Prostějov a okolí.
Spro stavby, obchod, dopravu a služby
Hněvotín
  • Výborná znalost práce na PC (MS Word, Excel).
  • Nástup možný od 2/2020.
  • Mzda po zapracování 20 000 Kč hrubého.
  • Příjemné pracovní prostředí a kolektiv.
Olomouc
130 Kč za hodinu
  • Lidl je úspěšným potravinovým řetězcem, který si silnou expanzí zajistil růst do celé Evropy.
  • Na český trh společnost Lidl vstoupila v roce 2003 a od té doby…
MV ČR - Služební místa
Olomouc
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.
  • Místo je volné Od: 1. února 2020.