nabídky práce: Raná

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 851 výsledků

BRIGÁDA Z DOMU FORMOU VYPLŇOVÁNÍ ONLINE DOTAZNÍKŮ

Ondřej Kostelka
Chrudim
2 000 Kč - 5 000 Kč týdně
  • Pro placené vyplňování online dotazníků a anket hledáme respondenty z celé ČR ve věku 15 - 75 let.
  • Vše je velmi jednoduché a časově nenáročné, každý týden Vám…

Vedoucí pražírny a prodeje kávy

Raná
35 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Medkovy Kopce č.p.
  • 35, Raná, 539 01 Hlinsko v Čechách 1.
  • POŽADAVKY: praxe v oboru vítána, není podmínkou.
  • Mzda: 35 000 Kč / měsíc.

Operátor/ka výroby

Hlinsko
22 000 Kč - 24 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Poličská č.p.
  • 444, 539 01 Hlinsko v Čechách 1.
  • Práce v jednosměnném provozu Pondělí -Pátek.
  • Mzda: 22 000 - 24 000 Kč / měsíc.

Recepční

Raná
20 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Medkovy Kopce č. p. 35, Raná.
  • POŽADAVKY: příjemné vystupování, komunikace s lidmi, práce s PC+telefonem, spolehlivost.

Pracovník výroby

Skuteč
20 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Palackého náměstí č.p.
  • NÁPLŇ PRÁCE: Výroba uzenářských výrobků.
  • Obsluha vařené výroby a jiné práce v potravinářském podniku.

Administrativa, účetní

Chrudim
26 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • POŽADAVKY: Znalost cizího jazyka, excel, word, řidičský průkaz sk.
  • Nástup možný ihned - nutnost zaslat životopis, na základě kterého proběhne výběrové řízení.

Referent/ka obchodního útvaru

Skuteč
  • Místo výkonu práce: Smetanova 842, 539 73 Skuteč.
  • POŽADAVKY: znalost práce na PC, znalost cizích jazyků vítána.
  • Místo pracoviště: Smetanova 842, Skuteč, 53973.

Řidič/ka mezinárodní dopravy-dodávka (plachtová desetipaleto...

Slatiňany
23 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • B, flexibilitu, spolehlivost, bezúhonnost, samostatnost a komunikativnost.
  • ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: možnost parkovat doma, směna pondělí až pátek.

Asistent/ka - Konzultant/ka.

PRÁCE.TIPS, s.r.o.
Okres Chrudim
  • Na pobočku v Chrudimi přijmeme samostatného kolegu/yni na vyřizování zakázek, dohled nad dodržením termínů, péči o objednávky a správu zákaznických údajů.

Pracovník zákaznického servisu s italštinou - home office!​ nová nabídka

VIVANTIS
Chrudim
  • Chcete do práce chodit oblečeni tak, jak je vám pohodlné, klidně v tričku a riflích?
  • Láká vás pracovat ve velké firmě s neformální kulturou, kde si na přílišné…

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!