nabídky práce: Rožnov pod Radhoštěm

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 1 420 výsledků

Kuchaři

Rožnov pod Radhoštěm +5 lokalit
25 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Pivovarská 24, Rožnov pod Radhoštěm, 75661.
  • Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování.

Masér/ka

Rožnov pod Radhoštěm
22 000 Kč měsíčně
  • Týmová práce - péče o klienty lázní.
  • Mzda: 22 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Pivovarská 6, Rožnov pod Radhoštěm, 75661.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Pokladní/Prodavač - Rožnov pod Radhoštěm nová nabídka

PEPCO Czech Republic s.r.o.
  • Požadovaná praxe: Pozice je vhodná pro absolventa.
  • Loajalita vůči kolegům a zaměstnavateli.
  • Vztah k obchodu a módě.
  • Slevy na zaměstnanecké nákupy do výšky 25 %.

Pomocná síla do kuchyně

Rožnov pod Radhoštěm +4 lokality
18 500 Kč měsíčně
  • Náplň práce: mytí nádobí, úklid kuchyně, příprava zeleniny, pomocné práce.
  • První kontakt: telefonicky 8-14 h., emailem.
  • Mzda: 18 500 Kč / měsíc.

Pokojská

Rožnov pod Radhoštěm +1 lokalita
16 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 16 000 Kč / měsíc.

Prodavač/ka

Rožnov pod Radhoštěm +2 lokality
17 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 17 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Bayerova 120, Rožnov pod Radhoštěm, 75661.
  • Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity.

Pomocný/á kuchař/ka

  • Směnnost: pružná pracovní doba včetně víkendů.
  • Náplň práce: pomoc při výrobě pizzy aj. pokrmů rychlého občerstvení (nezkušené zaučíme).

Brigádník/Brigádnice (noční vybalování zboží) nová nabídka

Valašské Meziříčí
140 Kč za hodinu
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Udržování pořádku a čistoty v prodejně.

Pomocná síla v kuchyni

Odborný referent - pracovník přepážky

18 000 Kč měsíčně
  • Požadujeme: ŘP sk B, znalost práce na PC velmidobré komunikační schopnosti.
  • Nabízíme: týden dovolené navíc, stravenky aj. zaměstnanecké benefity.

ELEKTRIKÁŘ, ELEKTROMECHANIK

AUTOMATIZACNI TECHNOLOGICKE SYSTEMY
  • Vyučen v oboru nebo SŠ nebo VŠ odpovídajícího zaměření, vyhláška 50 (podmínkou), znalost AJ nebo NJ (výhodou ne podmínkou).

Číšník/servírka

Rožnov pod Radhoštěm +9 lokalit
  • Odměna: mzda + osobní ohodnocení.
  • Zaměstnavatel požaduje: spolehlivost, ochota vzdělávat se, zkušenosti v oboru výhodou.

Administrativní pracovník/ce

20 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Požadujeme: Základní znalost účetnictví, aktivní znalost AJ, další jazyky výhodou, znalost MS office (outlook, word, excel, powerpoint), dobré komunikační…

Pracovník/pracovnice procesní kvality nová nabídka

  • Pojďte pracovat do stabilní německé společnosti s rodinnou tradicí.
  • Vyrábíme komponenty do automobilů prémiových značek - el. motory, sedadlové systémy nebo…

Údržba zahrady

130 Kč za hodinu
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.
  • Místo pracoviště: Hážovice 2813, Rožnov pod Radhoštěm, 75661.
  • Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce …
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.