nabídky práce: Roudnice nad Labem

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 499 výsledků

Pracovnice/ník doplňování potravinových automatů nová nabídka

DELIKOMAT
Roudnice nad Labem
  • Doplňování, údržba a základní servis potravinových (svačinových) automatů ve svěřené lokalitě Roudnice nad Labem a blízké okolí.
  • Služební vůz a mobilní telefon.

Práce doma

Tištěná inzerce - MF DNES
Ústecký kraj
  • Práce doma, práce s PC www.pracedoma.cz.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Ostraha

K2S - Facility, spol. s r.o.
Litoměřice
100 Kč za hodinu
  • Hledáme pracovníka na ostrahu objektu 04:00 - 20:00 (lze 16 hod/směna, i 8 hod/směna).
  • Náplň práce: obchůzky a kontrola areálu.

Pracovník v sociálních službách v Sociálně terapeutické díln...

Naděje
20 800 Kč měsíčně
  • Vzdělání odpovídající zákonu o sociálních službách č. 108/2006 Sb., popř. ochota si potřebné vzdělání doplnit.
  • Práci v příjemném prostředí a malém kolektivu.

Reprezentant

Premium Brokers s.r.o.
35 000 Kč - 75 000 Kč měsíčně
  • Nebaví tě tvoje práce?
  • Trávíš v ní mnoho času?
  • Staň se naším kolegou/kolegyní a získej tak zajímavé a flexibilní zaměstnání, které bude za…

Prodavač/prodavačka nová nabídka

Štětí
13 350 Kč měsíčně
  • Jsme stabilní firma s dlouholetou tradicí.
  • Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky od 8:00 do 16:00 hod.
  • Mzda: 13 350 Kč / měsíc.

Noční ostraha - Mělník, vyhrazeno pro OZP

Aves Plus
Mělník
110 Kč za hodinu
  • Hledáme pohodového invalidního důchodce, který si chce přivydělat korunky jako vrátný/strážný v Mělníku.
  • Mzda až 110 Kč/hod.
  • Uniformu na teplé i zimní období.

​Předák vaječné výroby

Papei
16 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Koordinace práce 4-5 podřízených (organizování práce výrobních dělníků) a dohled na jejich práci.
  • Plánování výroby v závislosti na objednávkách a zásobách.

Prodavač /-ka (doplňování zboží) nová nabídka

Albert Česká republika, s.r.o.
Litoměřice
  • Chcete dělat práci, která není stejná každý den?
  • Je pro Vás důležitá jistota a pravidelný příjem?
  • Rádi vidíte výsledek své práce hned?

Brigádník/Brigádnice (vybalování zboží/pokladna) - Mělník (1...

Mělník
140 Kč za hodinu
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Udržování pořádku a čistoty v prodejně.

Prodejní asistent pro JYSK Litoměřice

Litoměřice
  • Jste ochotná/ý udělat vše pro prodej?
  • Chcete pracovat v rychlém tempu maloobchodu, který neustále prináší nové výzvy?
  • Baví Vás práce v týmu?

Operátory do výroby nová nabídka

19 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu.
  • Mzda 19.000 - 22.000 Kč/měsíčně.
  • Dohoda o provedení práce na tři měsíce.

Specialista životního prostředí nová nabídka

Manuvia Expert Recruitment
  • Aktuálně obsazujeme pozici Specialisty životního prostředí do výrobní společnosti, která sídlí v Ústeckém kraji.
  • Komunikace s příslušnými orgány státní správy.

Uklízeč/ka - Kralupy nad Vltavou (130 Kč/hod) nová nabídka

Kralupy nad Vltavou
130 Kč za hodinu
  • Předchozí zkušenosti s úklidem vítány.

Bezpečnostní pracovník/informátor - ČEPRO Hněvice

120 Kč za hodinu
  • Hledáme schopné kolegy na pozici operátor dohledového centra v objektu Čepro v Hněvicích.
  • Jedná se o denní/noční směny, dle domluvy.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!