nabídky práce: Roztoky

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 14 988 výsledků
Staffito
Praha
180 Kč za hodinu
  • Náplň práce je komunikace se zákazníky.
  • Výhodné platové podmínky - 180 Kč/hod čistého.
  • Flexibilní pracovní doba od 8:00- 18:00.
Pragokoncert Bohemia, a.s.
Praha 1
30 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Pro rozšíření našeho týmu a dalších rozvojových aktivit, vybíráme nové kolegy do špičkového hudebního klubu v Praze.
  • Kč. Práce pouze pro vážné zájemce.
Klecany
29 000 Kč měsíčně
  • Právě teď hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici.
  • Baví tě řízení a jsi komunikativní?
  • Pojď pracovat do DHL Express, jedničku na trhu v přepravě zásilek pro…
Andulka services s.r.o.
Praha 1 +1 lokalita
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Úklid společných prostor bytových domů (schodiště, chodby a výtahy).
  • Úklidy jsou od pondělí do pátku, v časovém rozmezí do 6 až 21 hodin.
Manuvia Expert Recruitment
Praha
30 000 Kč - 36 000 Kč měsíčně
  • Aktuálně hledám vhodné kandidáty/tky na pozici Executive Assistant s výbornou znalostí angličtiny do mezinárodní společnosti se sídlem na Praze 4.
S.K. security s.r.o.
Praha 7
20 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Přijmeme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Pracovník ostrahy na vrátnici pro Prahu a okolí.
  • Jedná se o nenáročnou, klidnou práci v klidném prostředí.
AVES PLUS, spol. s r.o.
Praha
220 Kč za hodinu
  • Kontrolní činnost na prodejní ploše.
  • Spolehlivost, dochvilnost a chuť pracovat.
  • Mzdu až 220 Kč/hod., motivační program za záchyty.
  • Práci na DPP a dle domluvy.
Prokos
Roztoky
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Převážení osobních aut ke klientům.
  • Řidičksý průkaz skupiny B (C,E nebo profesní průkaz výhodou).
  • Zkušenost s řízením motorových vozidel.
Rambrok
Praha
19 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Společnost Rambrok hledá nové zaměstnance na pozici strážný / strážná.
  • Jedná se o zajímavou práci v příjemném prostředí a dobrém kolektivu.
Ing. Hana Jurenová
Klecany
30 000 Kč měsíčně
  • Klecany u Prahy - HOSPODYNĚ, HLÍDÁNÍ DĚTÍ, přímá práce pro rodinu, bez agentury, plný úvazek.
  • Rodina z Klecan hledá hospodyni pro péči o jejich dům a dvě děti.