nabídky práce: Staré Město

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 1 135 výsledků
D-Lanov s.r.o.
Uherské Hradiště +1 lokalita
35 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: administrativní podpora, řešení požadavků nadřízených a zákazníků.
  • Zajištění provozu kanceláře podle pokynů nadřízeného.
URBITECH
Jalubí
17 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Dobrá znalost práce na PC.
  • Zkušenost s administrativou je výhodou, ale není podmínkou.
  • Alespoň základní znalost měst a obcí je výhodou, ale není nutná.
MV ČR - Služební místa
Uherské Hradiště
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.
  • Místo působiště (region): Uherské Hradiště.
MESIT střední škola
  • SŠ vzdělání ekonomického směru výhodou.
  • Pozice je vhodná i pro šikovné absolventy.
  • Administrativní práce v účetním oddělení.
Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Napajedla
  • Co bude náplní Vaší práce?
  • Odpovědnost za pořizování dodavatelských faktur do informačního sytému.
  • Kontrola formální správnosti účetních dokladů.
RENTER CZ a.s.
Kunovice
150 Kč za hodinu
  • Přijmeme brigádníky/studenty na pozici obsluha platebního terminálu k samoobslužnému prodeji PHM na čerpací stanici Kunovice, v blízkosti Hypermarketu Albert.
PEPCO Czech Republic s.r.o.
  • Požadovaná praxe: Pozice je vhodná pro absolventa.
  • Loajalita vůči kolegům a zaměstnavateli.
  • Vztah k obchodu a módě.
  • Slevy na zaměstnanecké nákupy do výšky 25 %.
Otrokovice
  • Profese: referent dohledu nad subjekty.
Otrokovice
  • Hledáme pečlivého a svědomitého kolegu/kolegyni pro dlouhodobý úklid naší pobočky v Otrokovicích.
  • Jedná se o úklid kanceláří, chodeb, sociálních zařízení apod.
CoolPeople a.s.
Kunovice
38 000 Kč - 43 000 Kč měsíčně
  • Pro stabilní strojírenskou společnost v Kunovicích hledáme vyzrálou osobnost na pozici Mistr výroby.
  • Plánování a realizace přidělených zakázek,.