nabídky práce: Tábor

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 293 výsledků

Grafik/grafička

Wikinomist, s. r. o.
Tábor
35 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně
  • Jsme mladá rostoucí firma zabývající se vývojem a prodejem produktů pro zubní hygienu.
  • Se zkušenostmi v alespoň jedné z těchto tří oblastí:

PPC, SEO, správa eshopu, online marketing

Tábor
  • Se zkušenostmi v alespoň jedné z těchto oblastí:

Dělník rotomouldingu, Sezimovo Ústí, ACO Industries nová nabídka

Sezimovo Ústí
125 Kč - 134 Kč za hodinu
  • Co bude Vaší náplní práce?::
  • Obsluha zařízení pro výrobu plastových odlitků.
  • Vyplňování hliníkových forem granulátem a vyjímání hotových výrobků.

Pracovnice balení

NSE Solutions, s.r.o.
Tábor
25 000 Kč měsíčně
  • Přijmeme uchazeče a uchazečky do potravinářského provozu s nástupem možným ihned!
  • Hlavní náplní práce je kompletování krabic a částečná manipulace s produkty.

Referent /ka výroby a logistiky nová nabídka

Planá nad Lužnicí
20 000 Kč měsíčně
  • NÁPLŇ PRÁCE: Zadávání a tvorba výrobních zakázek, evidence položek v interním systému, zpracování tabulek, drobné objednávky.
  • Mzda: 20 000 Kč / měsíc.

Operátor výrobní linky

Tábor
29 000 Kč - 33 000 Kč měsíčně
  • Přijmeme nové pracovníky s praxí nebo se vzděláním v technickém oboru.
  • Vaší náplní práce bude obsluha výrobní linky a dohled nad plynulostí výroby.

Skladník

Tábor
24 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Přijmeme zručného pracovníka na oddělení expedice.
  • Hlavní náplní práce je převážení materiálu a kontrola skladových položek.
  • Znalost práce se čtečkou výhodou!

Strážný/ná / Detektiv – Tábor nová nabídka

Tomáš Marek
Tábor
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Táboře.
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému.
  • Možnost práce na HPP i DPP.

Uklízeč/ka

Tábor
125 Kč za hodinu
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Předchozí zkušenosti s úklidem vítány.

Obchodní zástupce

Allianz pojišťovna, a.s.
Tábor
30 000 Kč měsíčně
Požadavky
Střední škola s maturitou
  • Chcete nastartovat svou kariéru v jedné ze světově nejsilnějších společností se zastoupením ve více než 75 zemích po celém světě?
  • Jste obchodník tělem i duší.

Obsluha lisu

Tábor
24 000 Kč měsíčně
  • Přijmeme pracovníka pro obsluhu lisu.
  • Součástí náplně práce je i obsluha VZV.
  • Platný průkaz na VZV není podmínkou.
  • Plat: Od 24 000,00Kč měsíčně.

Prodavač/prodavačka nová nabídka

Ing. Jana Slabá
Tábor
95 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Pozitivní vztah k obchodu a prodeji.
  • Příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou.
  • Příplatek za práci o víkendu.

Bezpečnostní pracovník/ce - Tábor

M&M Security Ensure s.r.o.
Tábor +1 lokalita
16 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Ostraha prodejen potravin – obsluha kamerového systému, občasné pochůzky.

Asistent prodeje pro JYSK Tábor

Tábor
  • Jste ochotný udělat všechno pro prodej?
  • Chcete pracovat v rychlém tempu maloobchodu, který neustále přináší nové výzvy?
  • Baví Vás práce v týmu?

Pracovník/Pracovnice úklidu nová nabídka

ZENOVA services s.r.o.
Tábor
110 Kč za hodinu
  • Na DPP přijmeme pracovníka/ici vnitřního úklidu v Táboře, Soběslavská 3046.
  • Náplň práce: strojní i ruční úklid, jedná se převážně o toalety, kanceláře, vynášení…
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!