nabídky práce: Tábor

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 673 výsledků

Prodejce - prodavač pultový prodej

Tábor
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Obsluha pultových zákazníků, tvorba nabídek, technické poradenství.
  • Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Chýnovská 2994, Tábor, 39002.

Skladník / skladnice nová nabídka

Zásilkovna
Tábor
  • Práce s čtečkou čárových kódů.
  • Kontrola a zajištění výkonnosti týmu.
  • Rozvinuté organizační a komunikační schopnosti.
  • ZDARMA - možnost využití služeb Zásilkovny.

Prodavač/ka

Auto Kelly
Tábor
  • Je Vám blízká auto-moto oblast?
  • Máte pro-zákaznický přístup a jste komunikativní?
  • Přidejte se k nám a pomáhejte nám udržovat auta v pohybu!

Výpomoc - dlouhodobá brigáda - lehká práce štítkování, balen...

Planá nad Lužnicí
16 000 Kč - 18 000 Kč měsíčně
  • Hledáme dlouhodobou výpomoc - lehká práce převážně štítkování a balení.
  • Náplň práce: polepování etiketami papírenský sortiment - balící papír, dárkové tašky,…

Pracovník/pracovnice zákaznického centra

Tábor
  • Místo pracoviště: U Bechyňské dráhy 790/3, Tábor, 39002.
  • Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ).

Prodavač/ka, pokladní

Sezimovo Ústí +1 lokalita
18 500 Kč měsíčně
  • Požadujeme: komunikační schopnosti, zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, příjemné vystupování.
  • Nabízíme: stravenky,víkendové příplatky, dovolená navíc,…

Asistent/ka prodeje/prodavač/ka

Tábor
  • Požadujeme flexibilitu, pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup, pracovitost.
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.

Kuchař/ka

Tábor +6 lokalit
  • Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování.
  • Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity.

Doplňovač/ka zboží do regálu

16 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Hledáme: Doplňovače/ku zboží do regálu (dlouhodobá brigáda).
  • Náplň práce: doplňování a organizování zboží v regálech.
  • Pracovní dobu lze upravit po dohodě.

Výrobní dělnice/dělník

Tábor
15 000 Kč měsíčně
  • Obsluha strojů na výrobu kartonových krabic.
  • Zaměstnanecké výhody: stravenky, roční odměny.
  • Kontakt: osobně, emailem, telefonicky - 8 - 16.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.