nabídky práce: Terezín

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 761 výsledků

Ostraha

K2S - Facility, spol. s r.o.
Litoměřice
100 Kč za hodinu
  • Hledáme pracovníka na ostrahu objektu 04:00 - 20:00 (lze 16 hod/směna, i 8 hod/směna).
  • Náplň práce: obchůzky a kontrola areálu.

Práce doma

Tištěná inzerce - MF DNES
Ústecký kraj
  • Práce doma, práce s PC www.pracedoma.cz.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Prodavač /-ka (doplňování zboží) nová nabídka

Albert Česká republika, s.r.o.
Litoměřice
  • Chcete dělat práci, která není stejná každý den?
  • Je pro Vás důležitá jistota a pravidelný příjem?
  • Rádi vidíte výsledek své práce hned?

Pracovnice/ník doplňování potravinových automatů nová nabídka

DELIKOMAT
Roudnice nad Labem
  • Doplňování, údržba a základní servis potravinových (svačinových) automatů ve svěřené lokalitě Roudnice nad Labem a blízké okolí.
  • Služební vůz a mobilní telefon.

Prodejní asistent pro JYSK Litoměřice

Litoměřice
  • Jste ochotná/ý udělat vše pro prodej?
  • Chcete pracovat v rychlém tempu maloobchodu, který neustále prináší nové výzvy?
  • Baví Vás práce v týmu?

Pracovnice/ník doplňování nápojových automatů nová nabídka

DELIKOMAT
Ústí nad Labem
  • Doplňování, údržba a základní servis nápojových (kávových) automatů ve svěřené lokalitě Ústí nad Labem a blízké okolí.
  • Zodpovědný přístup ke svěřeným hodnotám.

Montážní dělník

Dveře Třešňák
25 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Požaduji vyučen nejlépe truhlář, ale není podmínkou.
  • Hledám schopné a zručne zájemce na pozici montážní dělník.
  • Montují se značkové dveře SAPELI a JaP.

pracovník ostrahy - Ústí nad Labem, vyhrazeno pro OZP

Aves Plus
100 Kč - 110 Kč za hodinu
  • Mzdu až 100 Kč/hod.dle zkušeností.
  • Možnost výběru směn dle Vašich možností.
  • Jednoduchá, nenáročná práce na vrátnici.
  • Typ úlohy: Plný úvazek, Částečný úvazek.

Zástupce manažera pro JYSK Litoměřice

Litoměřice
  • Jste ochotný udělat všechno pro prodej?
  • Chcete pracovat v rychlém tempu maloobchodu, který neustále přináší nové výzvy?

Recepční

1.SDZP družstvo
  • Pro nově zřizovaná pracoviště v Ústí nad Labem hledáme nové kolegy/kolegyně jako recepční.
  • Práce na směny, zkrácený úvazek 6 hodin.

referent/ka celního řízení

MV ČR - Služební místa
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Profese: referent/ka celního řízení.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.

Prodavač/prodavačka nová nabídka

Štětí
13 350 Kč měsíčně
  • Jsme stabilní firma s dlouholetou tradicí.
  • Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky od 8:00 do 16:00 hod.
  • Mzda: 13 350 Kč / měsíc.

Nemocnice Litoměřice, a.s.

Městská nemocnice v Litoměřicích
Litoměřice
Město Litoměřice Městská policie Litoměřice Ministerstvo zdravotnictví ČR Česká asociace sester Česká lékařská komora Institut postgraduálního vzdělávání…

Super brigáda v digitální výrobě

OP TIGER, spol. s r.o.
130 Kč za hodinu
  • Jsme českou výrobní společností a již od roku 1992 se zabýváme potiskem reklamního textilu a předmětů.
  • Z hrstky nadšenců s několika manuálními stroji jsme se…

Operátor výroby

Black & Decker (Czech) s.r.o.
22 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Startovací příspěvek až 6000 Kč* !
  • Dotované stravování ve vlastní kantýně, polévka zdarma.
  • Rodinné prostředí se silným nadnárodním zázemím.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!