nabídky práce: Turnov

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 1 098 výsledků

Expedient - příprava objednávek

Turnov
20 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Kontakt: e-mailem, telefonicky od 8:00 do 16:00 hod.
  • Mzda: 20 000 - 26 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: 7, Turnov, 51101.

Brigádník/ Brigádnice (vybalování zboží/pokladna) - Semily (... nová nabídka

135 Kč za hodinu
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Udržování pořádku a čistoty v prodejně.

Skladník - manipulant

Turnov
22 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Nakládka a vykládka zboží, práce ve skladu.
  • Mzda: 22 000 - 28 000 Kč / měsíc.

Prodavač/ka

Turnov
19 000 Kč měsíčně
  • Požadujeme: pracovitost a pečlivost, příjemné vystupování a komunikativnost.
  • Náplň práce: obsluhování zákazníků, doplňování a prodej zboží, udržování pořádku a…

Expedice zboží

Jablonec nad Nisou
18 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Hlásit se telefonicky denně od 7:00 do 16:00 hodin.
  • Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Liberecká 4271/98a, Jablonec nad Nisou, 46601.

Asistent/ka - e-shopu nová nabídka

EUROTRADINGGROUP s.r.o.
  • Do svého týmu hledáme muže/ženu pro tyto činnosti :
  • Vyřizování objednávek přijatých z e-shopu.
  • Balení a příprava objednávek přijatých z e-shopu.

Logistik - provozní vedoucí vstřikolisové výroby

Turnov
26 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Plánování výroby, komunikace se směnovými mistry, spolupráce na systému jakosti ISO, tvorba balících a technologických předpisů atd.

Administrativa

Semily
  • Administrace reklamací, pojistných událostí a pod.
  • Vedení korespondence k probíhajícím zakázkám.
  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitní zkouškou.

Balič

Ontex
Turnov
  • Společnost Ontex je předním mezinárodním výrobcem jednorázových hygienických řešení pro všechny generace.
  • Dodáváme výrobky do více než 110 zemí prostřednictvím…

Operátor/ka výroby až 110 Kč,- netto

  • Manuální práce na výrobní lince.
  • Kontrola a kompletace vyrobených dílů.
  • Manuální zručnost a chuť pracovat.
  • Práce s možností slušného ubytování.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!