nabídky práce: Všemina

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 1 712 výsledků

Mistr/mistrová směny nová nabídka

Zelinger plast s.r.o.
Zlín
25 000 Kč - 32 000 Kč měsíčně
  • Organizace práce na směně dle denního rozpisu.
  • Zodpovědnost za dodržování pracovních instrukcí a standardů podřízených.
  • Pitný režim v celém areálu.

Hospodyně

Zlín
19 320 Kč měsíčně
  • Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek.
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.
  • Mzda: 19 320 Kč / měsíc.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Kontrola, balení roušek a respirátorů

Zlín
21 000 Kč měsíčně
  • Práce na plný pracovní úvazek, po zapracovaná možnost dalšího růstu, možnost zácviku na předáka, nadstandardní finanční ohodnocení dle výkonu, možnost práce…

Pokladní/Prodavač - 1/2 úvazek OC Centro Zlín nová nabídka

PEPCO Czech Republic s.r.o.
Zlín
  • Požadovaná praxe: Pozice je vhodná pro absolventa.
  • Loajalita vůči kolegům a zaměstnavateli.
  • Vztah k obchodu a módě.
  • Slevy na zaměstnanecké nákupy do výšky 25 %.

Pracovník/pracovnice zákaznické podpory. nová nabídka

IPRICE RECARE s.r.o.
Okres Zlín
  • Jedná se o vyřizování emailů, telefonů a chatu pro internetový obchod.
  • Sídlo spol. je na Rybníkách, kousek od centra města.

prodavačku

Radek Králík
Zlín
  • Hledáme prodavačku do obchodu s čokoládou ve OC Zlaté jablko ve Zlíně.
  • Náplň práce - aktivní prodej, naskladnění, polepení českými popisky, hlídání záruk,…

Pomocní manipulační pracovníci v dopravě

Lípa
20 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Obsluha pojízdných zařízení při přepravě a skladování výrobků.
  • Mzda: 20 000 - 22 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: 269, Lípa, 76311.

Brusič kovových výrobků

Zlín
26 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: brusič kovových výrobků.
  • POZN: Zájemci se hlásí e-mailem.
  • Mzda: 26 000 - 35 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Návrší 335, Zlín, 76001.

Prodavač/ka

  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Doplňování a kontrola čerstvosti zboží.

Skladový/á účetní - fakturant/ka

TNS SERVIS s.r.o.
Slušovice
  • Specializují se na sériovou výrobu a montáž v té nejvyšší kvalitě.
  • Klient zadá požadavek a oni navrhnou výrobní postup a pak pro něj produkt vyrobí.

Prodavač/ka - ochodní asistent/ka

Zlín
18 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Hledáme prodavače textilního zboží a podlahových krytin.
  • Schopnost učit se nové věci, být pružný.
  • Zaměstnanecké výhody: stravenky, vstupenky na kulturní akce.

Brigádník/Brigádnice (vybalování zboží/pokladna) nová nabídka

Valašské Meziříčí
140 Kč za hodinu
  • Udržování pořádku a čistoty v prodejně.

Pracovníci úklidu

Fryšták +2 lokality
18 500 Kč měsíčně
  • Výhody: zdravotní masáže, kadeřník, 5 dnů volna navíc.
  • Mzda: 18 500 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Zlínská 390, Fryšták, 76316.

Řidiči plachtové dodávky mezinárodní doprava do 3,5t

Zlín
35 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
  • Mezinárodní doprava, jízdy po EU, spolehlivost, časová flexibilita nutná, znalost cizích jazyků není podmínkou.
  • Výhody: individuální benefity po zapracování.

Prodejní asistent/ka

Zlín
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Požadavky: výhodou vyučení v oboru prodavač/ka, švadlena, praxe v oboru.
  • Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Tyršovo nábřeží 5496, Zlín, 76001.
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!