nabídky práce: Velká Bíteš

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 398 výsledků

Řidič/ka sk. B nová nabídka

Kraj Vysočina
25 000 Kč měsíčně
  • Rozvoz expresní pošty dodávkou po Vysočině.
  • První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.
  • Mzda: 25 000 Kč / měsíc.

Práce doma

Tištěná inzerce - MF DNES
  • Práce doma, práce s PC www.pracedoma.cz.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

UKLÍZEČ/KA nová nabídka

DUKO s.r.o.
  • Pracovní úvazek 10 - 20 hod. týdně.

važič/ka - barvíř/ka, pracovník/ce skladu barev a chemikálií nová nabídka

P L E A S a.s.
  • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, iniciativa, smysl pro pořádek, flexibilita, komunikativnost, schopnost pracovat v kolektivu, manuální zručnost, ochota…

Pracovník ve mlýně - seřizovač mlýnských strojů nová nabídka

ADÉLKA a.s.
  • Náplň práce: mletí obilí dle technologických postupů, dohled na jednotlivé stroje při mletí obilí, napouštění a míchání obilí, obsluha balících strojů a…

VEDOUCÍ PRODEJE LOPATEK A SEGMENTU PLYNOVÝCH TURBÍN nová nabídka

PBS Group, a. s.
Velká Bíteš
  • VEDOUCÍ PRODEJE LOPATEK A SEGMENTU PLYNOVÝCH TURBÍN.
  • Řízení, rozvoj, hodnocení obchodního týmu zaměřeného na prodej lopatek a segmentů plynových turbín.

Montážní dělník, -ice nová nabídka

LVV HOLDING s.r.o.
  • NUTNÝ E-MAILOVÝ KONTAKT PŘEDEM NA E-MAIL: info@vincher.cz.

MONTÉR VZDUCHOTECHNIKY nová nabídka

ALPEXKLIMA s.r.o.
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE EU (NĚMECKO).
  • Vhodná dobrou znalost německého jazyka na komunikativní úrovni - není podmínkou.

míchač nová nabídka

Vitalco, a.s.
  • Prac. doba PO-PÁ 5:30 - 13:30 a 13:30 - 21:30 hodin.
  • Prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení.
  • Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

OBSLUHA PRÁŠKOVÉ LAKOVNY - Velké Meziříčí nová nabídka

DD LAKOVNA VYSOČINA s.r.o.
  • Náplní práce - obsluha lakovny, pomocné práce.
  • První kontakt: emailem nebo telefonicky.

Strojník pásového rypadla nová nabídka

AQUASYS spol. s r.o.
  • Minimálně 2-letá praxe na stroji.
  • První kontakt emailem nebo telefonicky 6,00 hod.-14,00 hod.
  • Moderní strojové vybavení, firemní benefity.

Strojník dozeru nová nabídka

  • Minimálně 2-letá praxe na stroji, ŘP sk.
  • C, moderní strojové vybavení, firemní benefity, strojnický průkaz, práce po celé ČR.

Terénní pracovník/ce nová nabídka

Diecézní charita Brno
  • Min. středoškolské vzdělání v oblasti sociální práce.
  • Orientace v systému sociální péče a znalost souvisejících předpisů.
  • Zkušenost s terénní prací výhodou.

OPERÁTOR VÝROBY – DVOUSMĚNNÝ PROVOZ

ITW PRONOVIA
Velká Bíteš
  • CO U NÁS BUDETE DĚLAT?
  • Do našeho týmu NOVĚ hledáme Operátory výroby na DVOUSMĚNNÝ PROVOZ (Po-Pá).
  • Vaše správně a kvalitně odvedená práce je pro ITW základním…

ASISTENT/KA DIVIZNÍHO ŘEDITELE

Velká Bíteš
  • Jste čerstvým absolventem vysoké školy a právě hledáte svoje první zaměstnání?
  • Chtěli byste pracovat v úspěšné korporaci a nahlédnout do světa velkého byznysu?

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!