nabídky práce: Vlasatice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 587 výsledků

Policista/ka - Policie České republiky

Policejní prezidium České republiky
Česko
75 000 Kč - 150 000 Kč měsíčně
  • Policie České republiky nabízí zajímavé pozice u dopravní, pořádkové, cizinecké policie a jejích dalších útvarů a složek, jedná se o perspektivní a stabilní…

Práce doma

Tištěná inzerce - MF DNES
Jihomoravský kraj
  • Práce doma, práce s PC. www.pracedoma.cz.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Pracovník/pracovnice výroby nová nabídka

NATURAL PACK group s.r.o.
Starovice
  • Jsme potravinářská firma zabývající se zpracováním, balením a prodejem sušeného ovoce, oříšků a dalších potravin zdravé výživy.
  • Co vás na dané pozici čeká*.

Koordinátor/ka skladu nová nabídka

STILL ČR
Pohořelice
  • Hledáme šikovné uchazeče, jejichž hlavní pracovní náplní bude:
  • Koordinace zboží mezi zákazníkem a pracovníkem skladu,.
  • Odborné zaškolení k dané pozici.

Operátor/ka ve výrobě kabelových svazků

HAPI s.r.o.
Klentnice
24 300 Kč měsíčně
  • Dovedeš si představit, že díky Tvé práci se rozsvítí každé nové auto?
  • Bez kabelových svazků, které budeš u nás vyrábět, by to prostě dneska už nefungovalo.

Pracovník výroby v Pohořelicích až 30.000 Kč nová nabídka

Manuli Hydraulics Europe s.r.o.
Pohořelice
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Hledáte stabilní zaměstnání bez nočních směn a ve firmě, kde Vaši práci ocení?
  • Potom pojďte pracovat k nám.
  • Výroba a montáž hydraulických hadic.

Pracovník/ce čerpací stanice. nová nabídka

PRÁCE.TIPS, s.r.o.
Okres Brno-venkov
  • Náplň práce: práce za pokladnou, doplňování zboží, přejímka zboží, péče o prodejnu.
  • Požadujeme: ochotu pracovat, vše ostatní naučíme.

Závozník (svoz odpadu) nová nabídka

AVE
Velký Karlov
  • Chceš mít jisté peníze a stálou práci, která má budoucnost?
  • Pojď k nám mezi popeláře a staň se našim parťákem v AVE!
  • . den v měsíci budeš mít peníze na účtu.

TLUMOČNÍK/CE - čeština / ukrajinština

Manuvia Bonjob s.r.o.
Rajhrad
35 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
Požadavky
Požadovaný jazyk: ukrajinsky
Požadovaný jazyk: česky
  • Domluvíte se plynule ukrajinsky i česky?
  • Sháníte brigádu od října do prosince?
  • Jste komunikativní a zdoláte každou překážku?
  • Co bude náplní vaši práce?*.

Hledáme nové kolegy do výroby! Náborový příspěvek 60 000 Kč! nová nabídka

  • Hledáme nové kolegy/ně do našeho týmu pracovníků.
  • Pojďte pracovat do nadnárodní společnosti působící v ČR více než 20 let.
  • Ruční montáž a kompletace výrobků.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK EXPEDICE nová nabídka

snop
Pohořelice
20 000 Kč - 23 000 Kč měsíčně
  • Znalost informačního servisu SAP výhodou.
  • Flexibilita, samostatnost, spolehlivost, přesnost, logistické myšlení.
  • Ochota učit se novým věcem.

PRACOVNÍK LOGISTIKY nová nabídka

snop
Pohořelice
28 500 Kč - 31 000 Kč měsíčně
  • Vzdělání – USO – všeobecné/obchodní (ekonomické).
  • Znalost MS Office, informační systém SAP.
  • Znalost obchodního řízení a plánování.

Hledáme obchodní zástupce po celé ČR.

80 000 Kč měsíčně
  • Staňte se novým členem našeho obchodního týmu.
  • Právě teď hledáme obchodního zástupce po celé České republice.
  • Dále by vám neměl chybět řidičský průkaz sk.

Brigáda ve skladu - Pohořelice nová nabídka

Geis CZ s.r.o.
Pohořelice
110 Kč - 125 Kč za hodinu
  • Nabízíme brigádu ve skladu v Pohořelicích - vhodnou pro studenty, matky na mateřské, i zaměstnance ze zavřeného gastro odvětví.

Pracovník údržby a čištění města - zahradník nová nabídka

Město Modřice
Modřice
15 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Obchodní činnost, marketing Brno-město.
  • První kontakt: osobně (MěÚ Modřice, Po+St 8-17), telefonicky (8-14) nebo e-mailem.
  • Svobody 93, 664 42 Modřice.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!