nabídky práce: Volyně

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 724 výsledků

Operátor ve výrobě s ubytováním zdarma!!!

DE WAARDE s.r.o.
Strakonice +1 lokalita
140 Kč za hodinu
  • Využij možnosti pracovat na zakázce MINIMÁLNĚ DO ROKU 2027!
  • Společnost působící v oblasti automotive hledá operátory výroby/montážní dělníky!

SKENOVÁNÍ ZBOŽÍ za 100 - 120 Kč/hod - možnost volby směn

DANTEM Česká republika a.s.
100 Kč - 120 Kč za hodinu
  • Chceš vydělávat peníze, ale zároveň chceš mít možnost volby, kdy půjdeš do práce a kdy si budeš užívat volna?
  • Dokončené nebo probíhající středoškolské vzdělání …

Uklízeč/ka - dělník ve zdravotnickém zařízení

Volyně
14 600 Kč měsíčně
  • Jedná se o osmi a dvanáctihodinové směny dle rozpisu směn včetně víkendů, směn, práce na oddělení LDN.
  • Mzda bude řešena při osobním jednání, možnost zkráceného…

Obsluha technologické linky, strojník stavebních strojů

Nihošovice
  • Údržba a péče o zařízení.
  • Práce dle pokynů nadřízeného pracovníka.
  • Průkaz strojníka kolového nakladače nebo pásového rypadla.
  • Tel. +420 596 978 378.

Brigádník (ž/m)

Strakonice
135 Kč za hodinu
  • Staňte se součástí stabilní firmy, která ocení Váš pozitivní přístup a umění komunikace se zákazníky.
  • Odbavení zákazníků na pokladnách, informacích a obslužných…

Skladník

Radošovice +3 lokality
20 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: naskladňování a výdej zboží.
  • Výhoda: oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku.
  • Telefonicky: p. Voldřich, 8.00h - 14.00h tel: 602 457 134.

Prodavač/ka

  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Doplňování a kontrola čerstvosti zboží.

uklízeč/uklízečka

SU - servis s. r. o.
Strakonice
90 Kč - 100 Kč za hodinu
  • Odpolední úklid administrativních budov a kanceláří - kontakt p. Soukupová.

Prodavač na plný nebo částečný úvazek (m/w)

  • Doplňování zboží a jeho prezentace.
  • Zkušenost v maloobchodě s oděvy (výhodou).
  • Orientace na zákazníka a služby.
  • Flexibilita a aktivní přístup k práci.

Logistik v mezinárodní dopravě

LTS AD s.r.o.
Strakonice
  • Logistik v mezinárodní dopravě ve společnosti zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti dopravy a logistiky (hlavní pracovní poměr).
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.