nabídky práce: Zašová

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 1 455 výsledků

Brigádník/Brigádnice (noční vybalování zboží) nová nabídka

Valašské Meziříčí
140 Kč za hodinu
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Udržování pořádku a čistoty v prodejně.

ADMINISTRATINÍ PRACOVNÍK/CE - SPECIALISTA/KA ZÁKAZNICKÉHO SE... nová nabídka

CZ - ROYAL WATER DISTRIBUTION s.r.o.
  • Dlouhodobou péči o naše stávající klienty.
  • Příjemné pracovní prostředí v moderních prostorách, milí kolegové.
  • Značku v ČR propagují známé osobnosti jako např.

Kuchaři

Rožnov pod Radhoštěm +2 lokality
25 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Pivovarská 24, Rožnov pod Radhoštěm, 75661.
  • Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování.

Masér/ka

Rožnov pod Radhoštěm
22 000 Kč měsíčně
  • Týmová práce - péče o klienty lázní.
  • Mzda: 22 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Pivovarská 6, Rožnov pod Radhoštěm, 75661.
  • Obor: Služby, osobní služby, au-pair.

Řidiči sk.B - rozvoz zdravotnických pomůcek

20 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • B, znalost na PC a schopnost ovládat program skladu, samostatnost.
  • Náplň práce: rozvoz zdravotnických pomůcek do zdravotnických zařízení a sociálních pracovišť,…

Notářská tajemnice - administrativní pracovník

  • Hledáme do našeho týmu notářskou tajemnici, může být i administrativní pracovnice - nejlépe se zkušenostmi z kanceláře zabývající se právní činností.

Ostraha potravinářského areálu nová nabídka

S G. 3 s.r.o.
17 500 Kč - 23 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme zaměstnance na pozici "Ostraha potravinářského areálu" ve Valašském Meziříčí.
  • Směny 12 hod. v cyklu 2 x denní / 2x volno / 2x noční…

Pomocná síla do kuchyně

Rožnov pod Radhoštěm +3 lokality
18 500 Kč měsíčně
  • Náplň práce: mytí nádobí, úklid kuchyně, příprava zeleniny, pomocné práce.
  • První kontakt: telefonicky 8-14 h., emailem.
  • Mzda: 18 500 Kč / měsíc.

Obšívačka

17 000 Kč - 19 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 17 000 - 19 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Zašovská 750, Valašské Meziříčí, 75701.
  • Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity.

Pracovníci výjezdové skupiny ostrahy objektů

25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • PRACOVNÍCI VÝJEZDOVÉ SKUPINY OSTRAHY OBJEKTŮ.
  • První kontakt: telefonicky na čísle 571 613 223 v době od 8:00-16:00 hodin nebo.
  • Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc.

Administrativní pracovníci

18 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • B, znalost práce na PC, velmi dobré komunikativní dovednosti,.
  • Samostatnost, pečlivost, znalost podvojného účetnictví výhodou.
  • Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc.

BALIČ/KA

JACOBS DOUWE EGBERTS OPS CZ s.r.o.
21 500 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Můžete pracovat na 12 hodinové směny, v nepřetržitém provozu ?
  • Chcete pracovat v čistém prostředí?
  • Můžete pracovat ve Valašském Meziříčí ?

BALIČKA nová nabídka

  • "Můžete pracovat na 12 hodinové směny v nepřetržitém provozu ?".
  • "Máte zkušenost s prací i na noční směny?".
  • Co je pro nás důležité?

referent investiční výstavby nová nabídka

DEZA
  • Vypisuje výběrové řízení na pozici.
  • VŠ technického směru (strojní, stavební, elektro).
  • Praxe v investiční výstavbě - chemický průmysl výhodou.

Pokladní/Prodavač - Rožnov pod Radhoštěm nová nabídka

PEPCO Czech Republic s.r.o.
  • Požadovaná praxe: Pozice je vhodná pro absolventa.
  • Loajalita vůči kolegům a zaměstnavateli.
  • Vztah k obchodu a módě.
  • Slevy na zaměstnanecké nákupy do výšky 25 %.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!