nabídky práce: Zdiby

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 13 075 výsledků

Brigádník/brigádnice (vybalování zboží/pokladna)

150 Kč za hodinu
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Udržování pořádku a čistoty v prodejně.

Skladový dělník

Albert Česká republika, s.r.o.
Klecany
25 900 Kč - 34 200 Kč měsíčně
  • Je pro vás důležité mít jistý a dobrý příjem každý měsíc?
  • Chcete šéfa, který si vás a vašich názorů bude vážit?
  • RIP Požadujeme: - počet míst - 5.

Okamžitá výpomoc ve skladu Rohlik.cz - 170 Kč/hod

Rohlik.cz
Praha 6
170 Kč za hodinu
  • Sháníme brigádníky na okamžitou výpomoc v našem skladu na Praze 6.
  • Budeš v pohybu, protáhneš celé tělo a ještě si vyděláš!
  • Nabízíme 170 Kč za hodinu.

Nabízím práci či brigádu z domova. Jedná se o práci pro E-SH...

Staffito
Praha
180 Kč za hodinu
  • Náplň práce je komunikace se zákazníky.
  • Výhodné platové podmínky - 180 Kč/hod čistého.
  • Flexibilní pracovní doba od 8:00- 18:00.

Řidič - skladník (Praha 8)

ELIT
Zdiby
  • Řízení je Vaše velká vášeň a komunikace se zákazníky Vám také není cizí?
  • Staňte se součástí našeho týmu a pomáhejte s námi udržovat auta v pohybu.

Bezpečnostní pracovník/ce - vrátný/á - Brandýs nad Labem

M&M Facility Company s.r.o.
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Ostraha centrálního skladu v Brandýse nad Labem.
  • Možnost práce na HPP i DPP.
  • Denní a noční směny - na domluvě.
  • Trestní bezúhonnost, min. věk 18.

Barista, obsluha, prodavač/ka

Lucie Říha
Praha 7
100 Kč - 150 Kč za hodinu
  • Kavárna s pekárnou na Letné brzy otevře zahrádku a přijme na HP i brigádu nové členy do teamu.
  • Otevřené pozice jsou barista, obsluha, & prodavač/ka do pekárny.

Pracovník fyzické ostrahy objektů - pozice strážný

HENIG - security servis
Praha
  • Ostraha objektu – pochůzková a kontrolní činnost komunikace s dispečery pultu centrální ochrany recepční služby vrátnice práce na směny práce v uniformě.

Online Sales Assistant

FiloBlu
Praha
  • The successful candidate will join a work team operating with high-level fashion and lifestyle brands.
  • The candidate is flexible and able to work independently;…

Pracovník úklidu Brandýs nad Labem

Pavel Matoušek
10 500 Kč měsíčně
  • Hledáme spolehlivého člověka na úklidové práce, ideálně se zkušeností s mycím strojem.
  • Spolehlivost, pečlivost, pracovitost, smysl pro čistotu a pořádek.