1. stránka z 1 617 výsledků
URBITECH
Jalubí
  • Dobrá znalost práce na PC.
  • Zkušenost s administrativou je výhodou, ale není podmínkou.
  • Alespoň základní znalost měst a obcí je výhodou, ale není nutná.
COWOCO s.r.o.
Zlín
  • Náplň práce: administrativní a organizační podpora managementu, komunikace napříč divizemi, zápisy z porad a jednání, operativní plnění úkolů dle zadaných…
Alzheimercentrum
Zlín
  • „Vy pečujete o naše klienty, my pečujeme o vaše potřeby!“.
  • Více než 20 let patříme mezi špičku v péči o lidi s Alzheimerovou nemocí.
  • Proč do toho jít s námi?
DFK Cab, s.r.o.
Okres Uherské Hradiště
  • Příjem, výdej, manipulace s materiálem při výrobě kabin pro VZV a UTV, 1 směna, hrubá mzda 22000 Kč - 26000 Kč.
MS technik
Rožnov pod Radhoštěm
  • Práce vhodná pro kandidáty z Rožnova pod Radhoštěm a okolí.
  • Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr.
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání.
MV ČR - Služební místa
Uherské Hradiště
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.
  • Místo působiště (region): Uherské Hradiště.
Michal Kolařík
Luhačovice
  • Do menšího hotelu na lázeňské kolonádě s kapacitou cca 50 lůžek hledáme nového spolupracovníka na pozici recepční.
  • Směna od 8 do 17h, 2 pracovní víkendy.
Otrokovice
  • Profese: referent dohledu nad subjekty.
123-práce.cz s.r.o.
Zlín
  • Zaměstnanec se podílí na obsluze vstřikovacích lisů a následné práci s výlisky (vizuální kontrola,.
  • Opracování, identifikace dílů, třídění, balení,...).
Účetnictví on-line, s.r.o.
Zlín
  • Hledáme pečlivého a zodpovědného kolegu na pozici specialisty FP, jehož náplní práce bude kompletní účtování faktur přijatých.
  • Co bude náplní Tvé práce?