nabídky práce: Úžice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 1 431 výsledků

Brigádník/ Brigádnice (vybalování zboží/pokladna) - Kralupy... nová nabídka

Kralupy nad Vltavou +3 lokality
150 Kč za hodinu
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Udržování pořádku a čistoty v prodejně.

Řidič retraku, skladník - 130,-Kč/h čistého, ubytování nová nabídka

OPTIMPULS s.r.o.
Úžice
130 Kč za hodinu
  • Do skladu v Úžicích hledáme šikovné pikery řidiče VZV - zakladač, retrak.
  • Popis pozice: pikování a jízda na zakladači nebo retraku.

DPP - úklid - Kralupy nad Vltavou nová nabídka

INEX Česká republika s.r.o.
Kralupy nad Vltavou
7 000 Kč měsíčně
  • Přijmeme pracovníky na úklid kancelářských prostor, sociálních zařízení, chodeb.
  • PO - PÁ od 8 do 10.30 hod.
  • Nutnost vlastního automobilu - příspěvek na benzín.

Doplňování zboží, pokladny - Tesco Praha nová nabídka

  • V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ?
  • Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme.
  • Každý den se staráme o jejich spokojenost.

Remote Customer Service Agent nová nabídka

Tando
Praha
35 000 Kč měsíčně
Požadavky
Language: English
Language: Czech
  • Performance Bonus - Up to 50% month.
  • On target Monthly earnings - 37,500 CZK/Month.
  • Work From Home - Remote Customer Service and Sales Job - Self employed*.

Pracovník/pracovnice pro úklid lékárny nová nabídka

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.
Okres Mělník
  • Pracovník/pracovnice pro úklid lékárny.
  • Hledáme pracovníka/pracovnici pro úklid lékárny Dr. Max (v NC Kaufland Mělník).

Strážný/á nová nabídka

Falcon security, s.r.o.
Kralupy nad Vltavou +1 lokalita
  • Obchůzková činnost v areálu objektu.
  • Bezúhonnost (čistý výpis z RT).
  • Nepřetržitá pracovní doba 6:00 hod.
  • 18:00 hod., 18:00 - 6:00 hod.

PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU ÚŽICE 130,-Kč/hod nová nabídka

Washing services s.r.o.
  • Společnost se sídlem v Kladně, podnikající v oboru úklidových služeb a provozní správy budov hledá vhodné kandidáty na pozici PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU.

Řidič čištění a údržby města sk. B nová nabídka

AVE
Kladno
  • Staňte se řidičem moderního vozidla pro naši společnost AVE Kladno s.r.o., která nabízí především stabilní zaměstnání.
  • Co bude náplní vaší práce?

(125-185 Kč/h) Nakupuj v Rohlíku (pickování zboží) s výplato... nová nabídka

HTP invest s.r.o.
Praha 6
125 Kč - 185 Kč za hodinu
  • Ahoj! Hledáme šikovné brigádníky na pickování zboží, kteří hledají pravidelný příjem a chtějí si pořádně vydělat na dlouhodobé brigádě.
  • A jak to bude probíhat?

HPP - Skladník/Skladnice - Picker do Hostivic (nástup ihned) nová nabídka

Expeditors International ČR s.r.o.
Hostivice
  • Co by byla vaše práce?
  • Co je pro nás důležité?
  • Ochota učit se novým věcem a postupům.
  • Různorodou práci v nadnárodní společnosti se silným zázemím ve velmi…

Hlídání dětí nová nabídka

FINEP CZ a.s.
Praha +1 lokalita
  • Pro naší společnost hledáme pána/paní na hlídání dětí.
  • Jedná se o děti ve věku 5-10 let.
  • Typ úlohy: Plný úvazek, Dočasný úvazek, Brigáda.

SERVISNÍ TECHNIK nová nabídka

CWS-boco Česká republika
  • Údržba a opravy strojů a zařízení v provozu prádelny.
  • Rozpoznávat mechanické a elektrické závady strojů a zajišťovat jejich opravy.

úklid, mandl, kuchyně nová nabídka

ZICHA s.r.o.
Praha 6
  • Hledáme spolehlivou pomocnou sílu do kuchyně dále úklid, praní a mandlování prádla.
  • Pracovní dobu můžeme přizpůsobit Vašim možnostem.

ROZVOZ JÍDLA PO PRAZE - VYDĚLÁVEJ 25.000 - 60.000 / MĚSÍČNĚ nová nabídka

PURE OUTDOOR s.r.o.
Praha
250 Kč - 600 Kč za hodinu
  • Do naší flotily kurýrů hledáme další kolegy a kolegyně pro rozvoz jídla po Praze.
  • Můžeš rozvážet autem, na skůtru, na kole, na elektrokole nebo na koloběžce.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!