nabídky práce: Úžice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 3 709 výsledků

Dělník/ce ve výrobě plastových trubiček

PROMET WORKS s.r.o.
Mělník
21 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Společnost zabývající se výrobou plastových komponentů, přijde do týmu kolegu/kolegyni na pozici operátora ve výrobě.
  • Praxe není nutná, ZAUČÍME VÁS.

Asistentka/asistent e-shopu - Kralupy nad Vltavou

LÁTKY MRÁZ
Kralupy nad Vltavou
  • Hledáme nové kolegyně/kolegy pro zpracování objednávek e-shopu www.dumlatek.cz, manuální práce.
  • Co u nás budete dělat.
  • Práce s metráží ve skladu e-shopu.

Náborová pracovnice - personalistka

TYMARA s.r.o.
  • Do naší zavedene personální agentury v Kralupech nad Vltavou, přijmeme nového člena týmu na pozici: náborový pracovník / personalista.

Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Slaný,... nová nabídka

14 600 Kč - 19 800 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce:Slaný, okr.
  • Práci budete vykonávat v objektu společnosti F.X.
  • Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Slaný, okr.

Lakýrník - zaučíme Vás , vhodné i pro ženu

PROMET JOBS
Neratovice
25 000 Kč - 27 000 Kč měsíčně
  • Do malé rodinné firmy přijmeme kolegu/kolegyni do týmu.
  • Práce vhodná i pro manuálně zručnou ženu..
  • Dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr..

Obsluha výrobního stroje - dělník ve výrobě nová nabídka

Neratovice +2 lokality
22 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Rozšiřujeme výrobu, přijmeme kolegu do týmu.
  • PRAXE VE VÝROBĚ NENÍ NUTNÁ, ZAUČÍME VÁS.
  • Jedná se o výrobu plastových součástek.
  • A my Vám za to nabízíme:

Instalatéři, topenáři nová nabídka

19 536 Kč - 21 000 Kč měsíčně
  • ¨Kontakt: p. Kdér telefonicky nebo e-mailem.
  • Mzda: 19 536 - 21 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: U Dýhárny 1162, Kralupy nad Vltavou, 27801.

Pracovník/pracovnice pro úklid lékárny nová nabídka

ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.
Okres Mělník
  • Pracovník/pracovnice pro úklid lékárny.
  • Hledáme pracovníka/pracovnici pro úklid lékárny Dr. Max (v NC Kaufland Mělník).

HPP - Skladník/Skladnice - Picker do Hostivic (nástup ihned) nová nabídka

Expeditors International ČR s.r.o.
Hostivice
  • Co by byla vaše práce?
  • Co je pro nás důležité?
  • Ochota učit se novým věcem a postupům.
  • Různorodou práci v nadnárodní společnosti se silným zázemím ve velmi…

Prodavač/ka nová nabídka

Mělník
17 800 Kč měsíčně
  • Práce v nemocničním bistru - prodej pekařských, cukrářských a lahůdkářských výrobků.
  • Kontakt: telefonicky 8:00-16:00 nebo e-mailem.
  • Mzda: 17 800 Kč / měsíc.

Noční ostraha - Mělník, vyhrazeno pro OZP

Aves Plus
Mělník
110 Kč za hodinu
  • Hledáme pohodového invalidního důchodce, který si chce přivydělat korunky jako vrátný/strážný v Mělníku.
  • Mzda až 110 Kč/hod.
  • Uniformu na teplé i zimní období.

Hlídání dětí nová nabídka

FINEP CZ a.s.
Praha
  • Pro naší společnost hledáme pána/paní na hlídání dětí.
  • Jedná se o děti ve věku 5-10 let.
  • Typ úlohy: Plný úvazek, Dočasný úvazek, Brigáda.

Kurýr - doručování květin. nová nabídka

Florea Holland s.r.o.
Praha
  • Hledáme sympatického uchazeče pro rozvoz květin.
  • Naši kurýři mají příjemné vystupování, jsou spolehliví, zvládají stovky kilometrů denně a perfektně se starají…

Manažer pro klientský servis nová nabídka

Životní příležitost
Praha
15 000 Kč - 60 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: *Administrativa, komunikace s klienty, práce na počítači, vyřizování emailů, telefonátů, možný i homeoffice.
  • Zájem a ochota učit se novým věcem.

Pracovník Centra služeb zákazníkům - CS Supporter nová nabídka

Hlavní město Praha
  • Baví Vás komunikovat se zákazníky a hledat pro ně vhodná řešení?
  • Rádi byste získali zkušenost ze Zákaznického centra?
  • Jste empatický a zároveň pečlivý?

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!