nabídky práce: Úžice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 334 výsledků

uklízečka/č kanceláří

AGAPOLA spol. s r. o.
Praha 5
7 000 Kč měsíčně
  • Hledáme spolehlivou pracovnici/ka na odpolední úklid kanceláří poblíž Anděla, Praha 5.
  • Čas úklidu pondělí - pátek od 18:00 do 21:00 hodin.

Referent/referentka správní dokumentace (kompletace) oddělen...

  • Zajišťování spisové služby a předarchivní péče o dokumenty.
  • Příprava komplexních podkladů pro provádění a zajišťování výplat dávek důchodového pojištění.

Pracovník Kontaktního centra nová nabídka

Praha 5
  • Jsi komunikativní a rád/a pomáháš druhým řešit jejich požadavky.
  • Líbí se ti oblast prodeje nábytku a zařízení do bytu.
  • JAK BUDE VYPADAT TVŮJ DEN.

Finanční referent/referentka nová nabídka

MINISTERSTVO VNITRA
Praha 5
23 480 Kč - 33 440 Kč měsíčně
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nádražní č. p. 274/16, Smíchov, Praha 5, Smíchov PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr.: iveta. rousova@; Kontaktní osoba: Mgr.

Výpomoc do skladu s knihami, výplata 1x týdně, svoz z Prahy nová nabídka

PROPLUSCO GROUP s. r. o.
Praha 5
120 Kč - 160 Kč za hodinu
  • Na brigádu do skladu do vydavatelství hledáme několik schopných brigádníků.
  • Náplň práce: vyskladňování knih, balení knih apod.
  • Nástup za 2-3 týdny.

Recepční/ostraha luxusních bytových rezidencí

ARES GROUP
Praha 5
90 Kč - 100 Kč za hodinu
  • V případě zájmu zajištění ubytování v Praze.
  • Nástupní sazba 90-100 Kč/hod čistého (s možností čerpání záloh).
  • Náborový příspěvek 5 000 Kč.

Uklízeč/ka - Praha 16, Na Baních (130 Kč/hod) nová nabídka

Praha 5
130 Kč za hodinu
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Předchozí zkušenosti s úklidem vítány.

Administrativní pracovník nová nabídka

CENTRA
Praha 5
  • SŠ vzdělání ekonomického směru výhodou.
  • Pokročilá znalost MS Office (Word, Excel).
  • Samostatnost, chuť do práce a proaktivita.

Pracovník ostrahy, vrátný Praha 9 Vysočany. nová nabídka

2MM s.r.o.
Praha 5
87 Kč - 94 Kč za hodinu
  • Pro pracovní pozici vrátného - pracovníka ostrahy, hledáme uchazeče z řad nejlépe starobních důchodců nebo i ostatních uchazečů na DPP.

Technical Support Specialist nová nabídka

Praha 5
  • Communicate clearly in English (min. B2 level) as well as in Czech.
  • Able to work as part of a team as well as independently.
  • Homebase in Prague 5 – Zličín.

Balení zboží ( říjen 2020, 125Kč, výplata týdně)

PERSEA, spol. s r.o.
Praha 5
125 Kč za hodinu
  • Jsme pracovní agentura a pro našeho zákazníka logistickou společnost hledáme spolehlivé a pečlivé brigádníky na přebalování drobného textilního zboží.

Konstruktéři nová nabídka

JANKA Radotín, a.s.
Praha 5
35 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně
  • Kontakt:e-mail: eva. salacova@ Náplň práce: vývoj nových výrobků (průmyslové chladiče, vzduchotechnické jednotky, klimatizační zařízení, průmyslové ventilátory)…

Ostraha logistického skladu

ARES GROUP
Praha 5
105 Kč za hodinu
  • Nástupní sazba 105 Kč/hod čistého (s možností čerpání záloh).
  • Náborový příspěvek 5 000 Kč a další finanční odměny.

ÚKLID – FRUITISIMO BISTRO CAFÉ – Po-Pá 16:00

GreensDream s.r.o.
Praha 5
100 Kč za hodinu
  • Hledáme do týmu usměvavé, iniciativní a vždy pozitivně naladěné kolegy, pro které je důležitý zdravý životní styl a mají tu správnou "šťávu".

Lídr Týmu nová nabídka

  • CO TI BUDE DĚLAT RADOST?
  • Když bude Tvůj tým nabízet perfektně vystavené sportovní produkty.
  • Budeš mít na starost tým 4-10 sportovních poradců-prodavačů.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!