nabídky práce: Ústí nad Labem

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Okres Teplice (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 209 výsledků
Executive Investment s.r.o.
Okres Ústí nad Labem
  • Prijmeme zaměstnace na domlouvani schuzek s lekari pro pana reditele.
  • Vhodne i jako prace z domova.
Dentální studio s.r.o.
23 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Masarykova 111/190, Ústí nad Labem.
  • Požadujeme středoškolské vzdělání, znalost práce na PC, komunikativnost, organizační schopnosti.
  • Lidl tvoří lidé a my si jich vážíme.
  • Dlouhodobě patříme k nejžádanějším zaměstnavatelům v maloobchodě v České republice.
  • Fyzická zdatnost a elán do práce.
ePojisteni.cz s.r.o.
23 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: *Kontaktování klientů, kteří se rozhodli využít naše služby*Tvorba návrhů autopojistek *Administrativní práce Nabízíme: *Práci na HPP * Fixní mzda…
Vodohospodářské stavby, spole
  • Přijmeme zaměstnance na obsluhu stavebních strojů.
  • Nabízíme: hlavní pracovní poměr, dobré mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc, stravné, zvýhodněné mobilní…
Geis CZ s.r.o.
  • Jsme specialisté v oboru dopravy a logistiky.
  • Jsme jedni z největších hráčů na českém trhu.
  • Chcete se podílet na našem dalším rozvoji a růstu?
  • Nabízíme HPP, dobré mzdové ohodnocení, stravné, týden dovolené navíc, zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky.
  • Jedná se o montáž vodovodů a kanalizací - inženýrské sítě a dopravní stavby.
  • Nabízíme: hlavní pracovní poměr, dobré mzdové ohodnocení, týden dovolené navíc,…
Krušnohorské uzeniny J + J Radoš s.r.o.
Okres Teplice
  • Pracoviště: Krušnohorská 102/10, Dubí.
  • Požadujeme vyučení v oboru maso, uzeniny, lahůdky nebo praxi v tomto oboru.
myComm s.r.o.
96 Kč - 200 Kč za hodinu
  • Rozšiřujeme tým na projektu pro Bohemia Energy.
  • Nejedná se o akvizici, ale o kontaktování stávajících zákazníků s prodejem dalších služeb a péče o ně.
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?