nabídky práce: Ústecký kraj

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Plný úvazek (vrátit zpět) Ústecký kraj (vrátit zpět) zrušit vše
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 95 výsledků
TRON, spol. s r.o.
Okres Teplice
  • Do prodejny rádi přijmeme kolegu/kolegyni.
  • Náplň práce: obsluha zákazníků, doplňování zboží, práce za pokladnou.
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
  • Prodavač/-ka pro pultový prodej masa, uzenin, sýrů, lahůdek, zákusků a výrobků z teplého pultu.
  • =Krupka. Nabízíme: práci ve stabilní české společ., multisport…
BAŤA, akciová spole
  • Pro naši prodejnu v OC Olympii (provoz 7 dní v týdnu) hledáme nové členy týmu.
  • Náplň práce: - Aktivní obsluha zákazníků a prodej zboží - Odborné poradenství k…
Zemní a dopravní stavby Hrdý Milan, s.r.o.
Okres Děčín
  • Do naší firmy, areál Dobkovice, přijmeme zaměstnance na HPP.
  • Nástup možný IHNED, mzdové podmínky dohodou.
JTH Group a.s.
90 Kč za hodinu
  • Jedná se u úklid kancelářských prostor a bytů v centru Teplic.
  • Požadujeme: dobrý zdravotní stav, fyzickou zdatnost, pečlivost a samostatnost.
SOTILA s.r.o.
  • Přijmeme zaměstnance do prodejny spojovacího materiálu, montážní techniky a nářadí.
  • Náplní práce je aktivní obsluha zákazníků, přijímání a vyskladňování zboží.
Pewa, spol. s r.o.
Okres Litoměřice
  • Jednosměrný pracovní poměr na dobu určitou.
  • Náplň práce příjem, příprava,uklid a výdej zboží.
  • Výhodou je znalost práce s paletovým vozíkem.
PAJAK s.r.o.
Okres Most
  • Hledáme nové členy do naše týmu pro trafiku PAJAK Most.
  • Požadujeme příjemné vystupování, orientaci na zákazníka a spolehlivost.
myComm s.r.o.
Okres Ústí nad Labem
  • Asistent/ka manažera call centra.
  • Jedná se o velmi pestrou pracovní pozici.
  • Ranní směna PO-PÁ 7:45 – 16:15; HPP.
  • Odměna: Nástup 18 000 Kč + variabilní složka.
JTH Fashion s.r.o.
  • Do prodejny se značkovou módou v centru Teplic přijmeme zaměstnance.
  • Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou 1 rok se zkušební dobou 3 měsíce.