nabídky práce: Čáslav

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 40 výsledků

Řidiči dodávky nová nabídka

Záboří nad Labem
25 000 Kč měsíčně
  • V případě zájmu se hlaste osobně, telefonicky, nebo e-mailem.
  • Mzda: 25 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Hlavní 10, Záboří nad Labem, 28574.

Štukatéři nová nabídka

Čáslav
21 500 Kč měsíčně
  • Požadujeme: dobrý zdravotní stav, samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, dobrá pracovní morálka - pracovitost, kladný vztah k práci.

Technický pracovník dispečinku nová nabídka

ISS International Czech Republic s.r.o.
Kutná Hora
  • ISS International Czech Republic s.r.o. je součástí společnosti ISS, která byla založena v dánské Kodani v roce 1901 a dnes je nejvýznamnějším světovým…

Práce ve výrobě - ubytování zdarma. Náborový bonus 6000 Kč. nová nabídka

Manuvia, a. s., organizační složka
Kutná Hora
  • Práce vhodná i pro lidi bez praxe.
  • Práce ve výrobě na balení výrobku.
  • Krátký a dlouhý týden, 12 hodinové směny.
  • Ochotu učit se novým věcem.

Řidiči tahačů nová nabídka

Středočeský kraj
  • Řidičský průkaz skupiny C, E a profesní průkaz.
  • Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity.

Ošetřovatel/ka dojnic, dojič/ka nová nabídka

ZAS Zbizuby, a.s.
Okres Kutná Hora
  • Ošetřovatel/ka dojnic, dojič/ka.
  • Nabízíme stravenky, prémie, dovolenou 5 týdnů.
  • V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v době 8,00-15,00 hod.

Pracovníci technického střediska - dělníci nová nabídka

19 770 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Dobrovice vč. místních částí.
  • Prvotní kontakt: tel.: 602 615 894 (prac. dny 7-14 hod.), e-mail: zachar@dobrovice.cz.

Všeobecná sestra - domácí péče nová nabídka

OKIN FACILITY, a.s.
  • Jste komunikativní, empatičtí a pečliví?
  • Přijde Vám správné starat se o pacienty, tam, kde se cítí nejlépe (tj. přímo u nich doma)?

Technik–seřizovač výrobních strojů, stabilní výdělek! nová nabídka

  • Provádění seřizování, údržby a preventivních kontrol výrobních linekVyhledávání a analýza příčin poruch, opravy závad.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků nová nabídka

Místo pracoviště: - Jirny Prvotní kontakt: - e-mail: info@mprecruiter.com Upřesňující údaje: - krátkodobé zaměstnání Směnný provoz: Jednosměnný provoz…

Strážný nová nabídka

Kutná Hora
105 Kč - 115 Kč za hodinu
  • Náplň práce: ostraha a ochrana majetku klienta, kontrolní činnost.
  • Požadujeme: certifikát strážného - případně ochotu doplnit - zajistíme, trestní bezúhonnost.

Montážní dělníci elektronických zařízení nová nabídka

Kutná Hora
18 850 Kč - 22 050 Kč měsíčně
  • X osobně - každou středu od 13hod na adrese Karlov 245, Kutná Hora.
  • X telefonicky: 800 192 019.
  • Mzda: 18 850 - 22 050 Kč / měsíc.

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel nová nabídka

  • Řidičský průkaz skupiny C+E, fyzicky náročná práce - dablodecker (dvoupodlažní návěs), diety, předem nutno zavolat nebo zaslat email.

Skladový dělník nová nabídka

6 000 Kč měsíčně
  • SKLADOVÝ DĚLNÍK/DĚLNICE - VHODNÉ I PRO PÁRY.
  • Garantujeme stabilitu a měsíční příjem.
  • Místo výkonu práce Kolín Ovčáry.
  • Plat 24 300 - 26 600/měsíc.

Kontrolor/ka kvality Kolín nová nabídka

  • Hledáme zaměstnance na vizuální kontrolu auto dílů, balení, přeměřování, štítkování hotových balení apod.
  • Jedná se o manuální práci pro muže i ženy.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!