nabídky práce: Čáslav

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 5 výsledků

Dělníci v oblasti budov nová nabídka

Středočeský kraj
15 000 Kč měsíčně
  • Pozice: dělníci v oblasti budov.
  • Jedná se o krátkodobé zaměstnání.
  • Nástup: od 16.12.2020 do 14.3.2021.
  • Kontakt: Erdeli Vasyl, tel.: 777 954 655, e-mail: ervas…

Pomocníci v kuchyni nová nabídka

  • Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování.

Řidič sk. C+E s profesním průkazem nová nabídka

33 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně
  • Náplň: Hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici ŘIDIČ sk.
  • Náplň práce: čištění, rozvoz a svoz mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti, obsluha…

Pomocní pracovníci v lesnictví nová nabídka

Řečany nad Labem
15 200 Kč - 18 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu Řečany nad Labem.
  • První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
  • Mzda: 15 200 - 18 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: 1. máje 104, Řečany nad Labem, 53313…

Specialista v oblasti účetnictví nová nabídka

Prachovice
30 000 Kč měsíčně
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Tovární 296, Prachovice (okres Chrudim).
  • POŽADAVKY: Odborné znalosti budou testovány během přijímacího řízení.
  • Mzda: 30 000 Kč / měsíc.
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!