nabídky práce: Čáslav

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
2. stránka z 193 výsledků

Lešenáři nová nabídka

Čáslav
21 500 Kč měsíčně
  • Požadujeme: dobrý zdravotní stav, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, dobrá pracovní morálka, kladný vztah k práci.
  • Mzda: 21 500 Kč / měsíc.

Pracovník obrobny

Čáslav
20 500 Kč - 24 500 Kč měsíčně
  • Zkušenost ze strojírenství není zapotřebí - vše Vás naučíme!
  • Provádění činnosti dle technologických postupů, kontrolních plánů a balících předpisů.

Skladník - prodavač

Čáslav
20 000 Kč měsíčně
  • Znalost elektromateriálu výhodou, práce na PC, zodpovědnost a loajalita samozřejmostí.
  • V případě zájmu pište na uvedený email, nebo se dostavte osobně do…

Obchodní reprezentant

Kutná Hora
15 000 Kč - 37 700 Kč měsíčně
  • Mzda od 15 000,- Kč + provizní způsob výpočtu mzdy.
  • Nutné výborné komunikativní schopnosti a velmi dobré obchodní vystupování.
  • Mzda: 15 000 - 37 700 Kč / měsíc.

Štukatéři nová nabídka

Čáslav +1 lokalita
  • Požadujeme: dobrý zdravotní stav, samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, dobrá pracovní morálka - pracovitost, kladný vztah k práci.

Operátor CNC strojů

24 000 Kč - 29 000 Kč měsíčně
  • Hledáte práci v čisté výrobě, v prima kolektivu a s jistou výplatou?
  • Jaké zkušenosti a dovednosti bychom od Vás potřebovali?
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu.

Pokojská

Kutná Hora
90 Kč za hodinu
  • Náplň práce: úklid pokojů penzionu, pomocné práce.
  • V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v době 8,00 - 20,00hodin.

Disponenti/dispečeři pozemní přepravy

Kutná Hora
  • V případě zájmu se hlaste telefonicky, nebo e-mailem.
  • Místo pracoviště: Palackého náměstí 320, Kutná Hora, 28401.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kutná Hora +2 lokality
18 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Vyučené, nevyučené, důchodce, s praxí i bez praxe.
  • V případě zájmu pište, volejte, nebo se dostavte osobně do Hostince u Černého kohouta, Husova 148, Kutná Hora…

Operátor ve výrobě - náborový příspěvek 10 000 Kč

Čáslav
23 500 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Hledáme další parťáky, kteří by posílili náš tým operátorů.
  • Praxe není důležitá, vše Tě naučíme, stačí chuť do práce!
  • Co Tě čeká a nemine?
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.