nabídky práce: Čáslav

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
4. stránka z 188 výsledků

Lakýrník

Chlístovice
150 Kč za hodinu
  • Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na dopravu.
  • V případě zájmu pište na uvedený email.
  • Místo pracoviště: 49, Chlístovice, 28504.

Restaurace Čtyři sestry hledá Kuchaře, kuchařku či gastronom...

Kutná Hora
  • Restaurace Čtyři sestry hledá Kuchaře, kuchařku či gastronomického nadšence!

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Čáslav
17 500 Kč - 20 500 Kč měsíčně
  • Požadavky: SŠ (vhodné i pro absolventy), výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování, časová flexibilita, odolnost vůči stresu, zodpovědnost,…

Úředník/ úřednice - územní plánování

Přelouč
30 000 Kč měsíčně
  • Úředník/úřednice, územní plánování, odbor stavební.
  • Zaměstnanecké výhody: benefity pro zaměstnance, pružná pracovní doba.
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.

Pekaři

Kutná Hora +1 lokalita
22 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Místo vhodné i pro OZZ.
  • V případě zájmu pište nebo volejte na uvedené kontakty.
  • Mzda: 22 000 - 28 000 Kč / měsíc.

Obsluha strojů a zařízení - strojník/strojnice nová nabídka

Chvaletice
29 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: - obsluha pásového bagru nebo kolového nakladače.
  • Řidičský průkaz skupiny C výhodou.
  • Po 2 letech roční příspěvek na životní pojištění.

Pomocní pekaři a cukráři

Kutná Hora
14 600 Kč - 18 000 Kč měsíčně
  • Mzda: 14 600 - 18 000 Kč / měsíc.

Všeobecné zdravotní sestry

Čáslav
30 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
  • Požadujeme: odpovídající kvalifikaci - odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, SŠ nebo VŠ, praxi v oboru, spolehlivost, zájem o práci, vlídnost.

Řidič

Bylany
15 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Bylany č.p.
  • První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
  • Mzda: 15 000 Kč / měsíc.

Montážní dělníci elektronických zařízení

Kutná Hora
  • X osobně - každou středu od 13hod na adrese Karlov 245, Kutná Hora.
  • X telefonicky: 800 192 019.
  • Místo výkonu práce: Karlov 245, Kutná Hora.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.