nabídky práce: Čáslav

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Přelouč (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 52 výsledků
TRIM COMPANY s.r.o.
Přelouč
  • Přijmeme na dlouhodobou brigádu vrátného/nou na objekt v Cholticích u Přelouče.
  • Přivýdělek k důchodu, ID, ČID.
SMART SIMIX s.r.o.
Přelouč
  • Hledáme uchazeče na pozici "operátor/ka ve výrobě".
  • Náplň práce: výroba autozámků, kompletace drobných součástek, práce v sedě.
  • Možnost ubytování (i pro páry).
SOP a.s.
Přelouč
  • Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost.
  • Zodpovědnou práci pro přední společnost na trhu v oblasti nakládání s odpady.
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
Node Advert s.r.o.
Přelouč
  • Do skladu v Břehách u Přelouče hledáme skladníka.
  • Jde o příjem, výdej a zařazení zboží na skladu.
  • Příprava zboží k odběru, paletové rozměry.
  • ISS Facility Services s.r.o. přijme IHNED do svého týmu pracovníka na dopolední úklidy banky.
  • Pracovní pozice je vhodná i pro studenty od 18 let.
WOODCOTE CZ, a.s.
Přelouč
  • Společnost WOODCOTE přes třetí dekádu svojí existence neztratila nic ze svého startupového ducha a atmosféry rodinné firmy.
  • Práci na hlavní pracovní poměr.
Přelouč
  • Co bude Vaší náplní práce:
Přelouč
ZEMAN
Přelouč
  • Chceme do týmu právě Vás, pokud:
  • Rád/a pracujete s lidmi.
  • Máte proaktivní přístup k zákazníkům.
  • Co u nás budete dělat?
  • Co nabízíme a proč se stát našim kolegou:
Manuvia, a. s.
Přelouč
  • Velmi jednoduchá manuální práce pro všechny.
  • Odpovědný přístup k práci, samostatnost.
  • Zkušenost s prací ve výrobě (automobilový průmysl) výhodou.
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?