nabídky práce: Čáslav

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
8. stránka z 881 výsledků
RH Advisory, s.r.o.
Kutná Hora
105 Kč za hodinu
  • Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivého a zodpovědného zájemce na doplňování a péči o zboží.
  • Týdenní hodinový rozsah: PO, ÚT, ST, ČT Kutná Hora a PÁ…
Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Lipec
  • Mytí a úklid provozu a jiné práce spojené s provozem a jeho údržbou.
  • Ochotu učit se novým věcem.
  • Nepožadujeme žádnou praxi nebo specifické vydělání.
Nemocnice Kolín
Kolín
  • Sanitářský kurz a praxe výhodu.
  • LDN Vojkov (kontakt: zuzana.jarosova@ldnvojkov.cz, 323 627 140).
  • Bližší informace včetně mzdového ohodnocení při osobním…
Manuvia Expert Recruitment
Kolín
  • Příležitost pro schopné konstruktéry, kteří chtějí pracovat na zajímavých projektech významné strojírenské společnosti.
  • Smysl pro kreativní a zodpovědnou práci.
WOODCOTE CZ, a.s.
Přelouč
  • Společnost WOODCOTE přes třetí dekádu svojí existence neztratila nic ze svého startupového ducha a atmosféry rodinné firmy.
  • Práci na hlavní pracovní poměr.
EVROPA realitní kancelář
Kolín
  • Smyslem práce makléře je pomáhat lidem najít domov.
  • Skoro každý zná, nebo přímo řešil situaci s bydlením, od pronájmu garsonky, až po vlastní dům, či byt.
AGRO ČÁSLAV UNIKOM, A.S.
Čáslav
  • Mzda od 25 000 Kč.
  • Agro Čáslav - Chotusická 1353, 28601 Čáslav.
  • Kontaktní osoba: p. Karel Mikeš, tel.:602 204 334 email: sekretariat@unikom.cz.
MM reality holding a.s.
Čáslav +3 lokality
  • 7 DŮVODŮ PROČ JSME NEJVĚTŠÍ REALITNÍ KANCELÁŘ V ČR:
  • Máme přes 2300 makléřů ve více než 155 pobočkách v celé České republice.
  • Jaká bude náplň mé práce?
Hoffmann Czech Republic, spol. s r.o.
Kolín
22 000 Kč měsíčně
  • GATE značková móda pro volný čas.
  • V naši prodejně v NC Futurum v Kolíně se těšíme na nové kolegy a kolegyně.
  • Toužíte po práci kde se nebudete nudit?
FM Cleaning s.r.o.
Týnec nad Labem
100 Kč za hodinu
  • Úklidová společnost hledá pracovníka na denní úklid v maloobchodní prodejně.
  • Úklid 8hod/měsíc nebo 2x4hod/měsíc.
  • Vítáme zkušenosti s úklidem, není podmínkou.