nabídky práce: Čáslav

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
10. stránka z 718 výsledků
Manuvia, a. s.
Kutná Hora
  • Směnový kalendář na min. půl roku dopředu.
Kutná Hora
  • Hľadáme vhodných kandidátov do výroby pre medzinárodnú spoločnosť, ktorý patrí k svetovej špičke na trhu s výpočtovou a komunikačnou technikou.
Kutná Hora
  • Máte zkušenosti s vedením lidí?
  • Preferujete prostředí velkých nadnárodních společností?
  • Vyhovuje Vám plánování osobního volna na půl roku dopředu?
Kutná Hora
  • Ние сме Manpower – агенция за подбор на персонал.
  • Ние сме номер едно на чешкия пазар на труда.
  • В момента набираме работници в производството за района на Кутна…
ELECTROPOLI Czech Republic
Třemošnice
  • Zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku výhodou,.
  • Průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou,.
  • Zkušenosti na podobné pozici ve výrobě výhodou,.
Kutná Hora
  • Hod. + príplatky a bonusy.
  • Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa.
  • Mzda od 3,90€/ hod. + bonusy a príplatky.
WOODCOTE CZ, a.s.
Přelouč +1 lokalita
  • Společnost WOODCOTE přes třetí dekádu svojí existence neztratila nic ze svého startupového ducha a atmosféry rodinné firmy.
  • Práci na hlavní pracovní poměr.
MediClinic a.s.
Kutná Hora
  • Společnost MediClinic je soukromým poskytovatelem ambulantní zdravotní péče v České republice.
  • V současné době hledáme kandidáta na pozici:
Manuvia Staffing, s.r.o., odštěpný závod
Kutná Hora
  • Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti.
  • Vaší prací bude montáž komponentů na výrobní lince nebo skladové práce v elektrotechnickém průmyslu.
Unikom - STK s.r.o.
Kutná Hora
  • Požadujeme: vzdělání střední s maturitní zkouškou v oboru souvisejícím s výrobou, opravou nebo technickou prohlídkou vozidel nebo ukončené střední vzdělání s…