nabídky práce: Česká Třebová

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
5. stránka z 356 výsledků

Bezpečnostní pracovník/ce nová nabídka

Hlídací a úklidová agentura s.r.o.
Okres Ústí nad Orlicí
  • Příjmeme zaměstnance na HPP pro ostrahu objektu do Letohradu.
  • Nástup dle dohody, možno i zkrácený úvazek, certifikát výhodou - případně zajistíme.

Prodavačka - kavárna, prodejna pekařských a cukrářských výro... nová nabídka

SMÉKALOVO PEKAŘSTVÍ spol. s r.o.
Vysoké Mýto
  • Hledáme novou kolegyni/kolegu do naší kavárny SMÉ CAFÉ ve Vysokém Mýtě.
  • Příjemné vystupování, chuť pracovat, spolehlivost.

Specialista pro podporu plánování (m/ž)

Ústí nad Orlicí
38 000 Kč měsíčně
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Moravská č.p.
  • 519, 562 01 Ústí nad Orlicí 1.
  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru.
  • Znalost SAP a technické povědomí výhodou.

Seřizovač - předák

Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Třebovice
25 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně
  • Seřizování, programování, obsluha a kontrolování dřevařské automatické linky.
  • Nastavování a drobné úpravy robotizovaných pracovišť.
  • Úvazek práce na plný úvazek.

Noční recepční

20 000 Kč měsíčně
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Čs. armády č.p.
  • 1181, 562 01 Ústí nad Orlicí 1.
  • KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem.
  • Mzda: 20 000 Kč / měsíc.

Zedník nová nabídka

Ústí nad Orlicí +1 lokalita
  • Místo výkonu práce: celá ČR.
  • Záleský telefonicky 608 889 670 nebo e-mailem: milan.zalesky@isotep.cz.
  • Místo pracoviště: Královéhradecká 1089, Ústí nad Orlicí,…

Pracovník/ce OTK

Litomyšl
24 000 Kč měsíčně
  • NÁPLŇ PRÁCE: kontrola kvality výroby.
  • POŽADAVKY: znalost práce na PC, znalost čtení výkresové dokumentace, samostatnost, flexibilita, praxe vítána.

Pracovník/ce v sociálních službách

Litomyšl
23 200 Kč - 32 000 Kč měsíčně
  • NÁPLŇ PRÁCE: dopomoc seniorům s běžnými denními činnostmi (osobní hygienou, koupáním, podáním stravy a tekutin, atd.), vedení individuálních záznamů o průběhu…

Pomocná síla v kuchyni

Litomyšl
14 600 Kč - 17 640 Kč měsíčně
  • POŽADAVKY: mytí nádobí, pomoc při přípravě jídel, úklidové práce.
  • NABÍZÍME: příspěvky FKSP - obědy a rekreace.
  • KONTAKT: osobně, e-mailem , telefonicky.

Svářeč CO2 - silné plechy

CZ LOKO
Česká Třebová
  • Svářeč na silné plechy, metoda CO2, svařování v polohách.
  • Pojď s námi dělat kabiny do lokomotiv!
  • Seřizování a obsluha strojů a zařízení.
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.