nabídky práce: Šlapanice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Okres Brno-venkov (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 504 výsledků
Recruiter.cz
Okres Brno-venkov
  • Provádění zednických, tesařských a stavebních prací na stavbách oboru pozemního stavitelství, hrubé stavby, dokončovací práce, výpomocné práce.
LIKOV s.r.o.
  • Náplní práce je základní nastavení a seřízení výrobní linky, výroba profilů dle daných parametrů, balení výrobků do kartónu.
LAC, s.r.o.
  • Židlochovice, zakázková výroba pecí a sušáren.
  • Nutná dovednost čtení technické dokumentace, oprávnění pro svařování CO2, TIG nebo alespoň zkušenosti se…
GARE Sports, s.r.o.
  • Šití a stříhání-zakázková výroba sportovního oblečení+šaty, kostýmy, trikoty na gymnastiku, plavky, aj..
  • Požadujeme-spolehlivost,chuť k práci, nepožadujeme…
PRÁCE.TIPS, s.r.o.
  • Náplň práce: šití a stříhání.
  • Nabízíme zajímavou a různorodou práci ve fajn kolektivu, individuální domluva, denně ovoce volně k dispozici.
Vinofol, s.r.o.
  • Vinařství Vinofol hledá spolehlivé zaměstnance s ŘP sk.
  • B (C výhodou) pro rozvoz vína po celé ČR.
  • Začátek i konec směn je v Novosedlech (zač. cca od 5h ráno,…
Geis CZ s.r.o.
  • V rámci rozšíření našeho obchodního týmu hledáme novou posilu na pozici OBCHODNÍ ASISTENT/-KA balíková přeprava - Rajhrad.
  • Pozici obsazujeme pro skupinu DPD.
  • Na zajištění ostrahy přijmeme pracovníka.
  • Ti hodinové směny v nepřetržitém provozu.
  • Nutná základní znalost práce na PC.
  • Místo primárně určeno pro OZP.
SOTILA s.r.o.
  • Přijmeme zaměstnance do prodejny spojovacího materiálu, montážní techniky a nářadí.
  • Náplní práce je aktivní obsluha zákazníků, přijímání a vyskladňování zboží.
ZEDNICTVÍ JENEŠ, s.r.o.
  • Zedník, stavební dělník a fasádník.
  • Místo výkonu práce: Blanenská 355, Kuřim.
  • Požadujeme flexibilitu, samostatnost, zručnost, týmového hráče, chuť pracovat.