nabídky práce: Šluknov

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
4. stránka z 261 výsledků
Resort U Fořta
Hřensko
  • Hledáme číšníka nebo servírku pro naši Restauraci U Fořta.
  • Servírování, podávání jídel a nápojů.
  • Přivítání hostů a jejich usazení s případnou radou při výběru…
MAYOTTE LEARNING s.r.o.
Varnsdorf
  • Do našeho týmu hledáme doučující/ho na strojírenství SŠ.
  • Termíny dle dohody s klientem.
  • Odměna za odučenou hodinu 250,- místo doučování Varnsdorf.
Hřensko
  • Zkušenost na této pozici výhodou, ne podmínkou.
  • Nutná znalost anglického, nebo německého jazyka.
  • Zázemí stabilní firmy, která se neustále rozrůstá.
PALMER CZ, a.s.
Česká Kamenice
  • Do Pekárny Martin v České Kamenici přijmeme prodavače/prodavačku pro úseky pekárny a uzenin.
  • Náplň práce: komunikace se zákazníkem, prodej produktů a zboží.
Děčínské stavby s.r.o.
Okres Děčín
110 Kč za hodinu
  • Místo výkonu práce: Družstevní 300/7, Děčín X-Bělá.
  • Požadujeme min. střední odborné (vyučen) vzdělání.
  • Nabízíme mzdu 110 Kč/hod + prémie.
PRECIOSA - LUSTRY, a.s.
Kamenický Šenov
  • Co bude náplní Vaší práce?
  • Správa a údržba dat kvality Zpracování a analýza dat kvality z oblastí výroby a předvýroby Hledání příčin chyb a podílení se na…
PROFIS one Group s.r.o.
Okres Děčín
  • Hledáme nového kolegu na recepci admin. budovy v Děčíně.
  • Nabízíme dlouhodobou spolupráci, možnost týdenních záloh, certifikát strážný, kompletní uniformu.
MeDoZa, s.r.o.
Okres Děčín
  • Místo výkonu práce: Evropská unie + Norsko.
  • Počátek výkonu práce: Terezínský Mlýn 1953/10.
  • A+B, C+E, profesní průkaz výhodou, ne podmínkou, kartu do digitálního…
Hřensko
  • Angličtinu, nebo němčinu na základní úrovni.
  • Ochotu učit se novým věcem.
  • Práci v krásném prostředí NP České Švýcarsko.
  • Příspěvky na dopravu, možnost přespávání.
Hřensko
  • Hledáme kuchaře/kuchařky (i začínající) pro další provozy, kteří mají chuť a chtějí se učit novým věcem.
  • Kladný přístup k práci, zájem o moderní gastronomii.