nabídky práce: Šluknov

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
5. stránka z 246 výsledků
PALMER CZ, a.s.
Česká Kamenice
  • Pro Pekárnu Martin v České Kamenici přijmeme pracovníka pro výrobu studené kuchyně.
  • Náplň práce: výroba salátů, knedlíků, chlebíčků a obloženého pečiva.
Resort U Fořta
Hřensko
  • Hledáme kuchaře/kuchařky (i začínající) pro další provozy, kteří mají chuť a chtějí se učit novým věcem.
  • Kladný přístup k práci, zájem o moderní gastronomii.
EWM HIGHTEC WELDING
Jiříkov
  • Pracovní náplní je zadávání zakázek, komunikace se zákazníky a komunikace s mateřskou společeností v DE.
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE JE BENEŠOV U PRAHY ( 256 01 ).
POMPO spol. s r.o.
Okres Děčín
  • Pro naši prodejnu hraček POMPO ve Varnsdorfu, hledáme zaměstnance (30 hodin/týdně).
  • Požadujeme: - aktivní přístup - organizační a komunikační schopnosti -…
AFC Servis DC, a.s.
Okres Děčín
  • Manipulační dělník ve výrobě - operátor výroby.
  • Náplň práce: obsluha lisů, tažných strojů, napínaček, hrotovacích strojů.
Kamenický Šenov
  • Jsme jednou z největších firem v České republice.
  • Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v…
MAYOTTE LEARNING s.r.o.
Varnsdorf
  • Do našeho týmu hledáme doučující/ho na strojírenství SŠ.
  • Termíny dle dohody s klientem.
  • Odměna za odučenou hodinu 250,- místo doučování Varnsdorf.
  • Do Pekárny Martin v České Kamenici přijmeme pekaře/pekařku.
  • Náplň práce: vlastní výroba pekařských produktů.
  • Práce na denní x noční směny.
Zemní a dopravní stavby Hrdý Milan, s.r.o.
Okres Děčín
  • Do naší firmy - areál Dobkovice, přijmeme pracovníka pro obsluhu finišeru.
  • Nástup možný ihned, mzda dohodou.