nabídky práce: Brušperk

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
2. stránka z 2 282 výsledků
BUNOTUX CORPORATION s.r.o.
Ostrava
  • Hledáme distributory na roznos letáků do schránek v Ostravě a okolních vesnicích.
  • Celoroční brigáda z místa bydliště.
Mrholý & spol.
Ostrava
  • Do mladého týmu naší společnosti v centru Ostravy hledáme nadšeného copywritera/ku, kterého baví vyprávět příběhy, je kreativní, samostatný, dokáže psát na…
NMS Market Research s.r.o.
Ostrava
90 Kč - 140 Kč za hodinu
  • Agentura pro výzkum trhu NMS Market Research hledá kontrolory pro kontrolu dotazníků a správnosti provedení návštěv v Mystery Shoppingových projektech.
Havířov
  • PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu a budoucnost.
  • Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.
  • Jsme hrdí na to, co děláme.
  • Férová mzda a řada dalších výhod.
30 Kč za hodinu
  • Staňte se součástí stabilní firmy, která ocení Váš pozitivní přístup a umění komunikace se zákazníky.
  • Kontrola čerstvosti, kvality a cenového značení.
NPR Construction.cz s.r.o
Vítkovice
145 Kč - 200 Kč za hodinu
  • Náplň práce:- sestavování a příprava mechanických dílů vnitřního vybavení přípojných a motorových vozů pro osobní dopravu- postupná montáž mechanizmů brzdy,…
  • Jsme moderní logistická firma s 25letou tradicí na českém trhu.
  • Přepravujeme zboží pro řadu známých značek.
  • Právě teď hledáme nového kolegu pro pracoviště DHL…
MOBIS Automotive Czech s.r.o.
Mošnov
  • Možnost podílet se na rozvoji nového projektu (výroba baterií do elektromobilů).
  • Vykonávání pracovní činnosti na přiděleném pracovním místě.
CALL CENTRUM OSTRAVA
Ostrava
  • Zkušenosti z call centra výhodou.
  • Uživatelskou znalost práce s PC.
  • Oslovování potencionálních zákazníků našeho obchodního partnera.
Ostravská univerzita
Ostrava
  • Ostravská univerzita je druhou největší univerzitou v regionu.
  • Skládá se ze šesti fakult a dvou vědeckých ústavů.
  • Asistent(ka) Centra marketingu a komunikace.