nabídky práce: Brušperk

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
5. stránka z 2 460 výsledků
goNET s.r.o.
Okres Ostrava-město
  • Místo výkonu práce: Úprkova 1/25, Ostrava-Přívoz.
  • Náplň práce: zajištění nezbytných kroků k chodu kanceláře, komunikace s úřady a další.
RABBIT Trhový Štěpánov, a.s.
Nový Jičín
22 000 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • V Řeznictví RABBIT budete prodávat zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny za slušné ceny.
  • A díky Vám se zákazníci budou rádi vracet.
  • Staňte se součástí stabilní firmy, která ocení Váš pozitivní přístup a umění komunikace se zákazníky.
  • Plánování a umísťování akčního zboží, kontrola kvality a…
EBG plastics CZ s.r.o.
  • Přijmeme ihned brigádníky na lisovnu - obsluha lisu, spojená s opracováním plastových dílů.
  • Praxe v obsluze lisu vítána!
  • Vhodné pro muže i pro ženy.
SMERO
Bohumín
18 000 Kč - 23 000 Kč měsíčně
  • Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami.
  • Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek.
  • Jaký je náš ideální řidič.
SUPER ZOO
Ostrava +1 lokalita
  • Je nám líto, ale pozice je již obsazena.
  • Zázemí moderní, stabilní a neustále se rozvíjející české společnosti.
Ostrava
  • Miluješ jídlo a rád ochutnáváš.
  • Rád se usměješ na zákazníky a směješ se s kolegy.
  • Nebojíš se práce s pokladnou.
  • Doplňuje zboží, aby bylo všeho dost.
VAS Solutions
Ostrava
  • Praktická zkušenost s řízením VZV, platný průkaz VZV.
  • Praktická zkušenost s řízením Retraku velkou výhodou.
  • Zkušenosti s organizaci práci ve skladu a povědomí o…
30 Kč za hodinu
  • Kontrola čerstvosti, kvality a cenového značení.
MARTOM CARGO s.r.o.
  • Přijmeme zaměstnance na Frigo rozvoz potravin, platové podmínky 1500 na den, pravidelná linka ob den doma.
  • Bližší informace na tel., nástup možný ihned.