nabídky práce: Bučovice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Plný úvazek (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 61 výsledků
MIKAcar s.r.o.
Bučovice
  • B na plachtovou dodávku pro mezinárodní přepravu zboží.
  • Auto doma, firemní telefon, GPS, firemní oblečení.
  • Nájezd cca 12 - 15 tis. km.
SUEZ CZ a.s.
Ždánice
  • Budete vynášet odpad z popelnic, mýt haly mycím strojem, mýt stroje, zametat halu.
  • Jaký by měl být vhodný kandidát?
  • Měl by mít dobrou fyzickou kondici.
GAMARTIS TRADE s.r.o.
Újezd u Brna
  • Pozice je zaměřena především na práci nástrojaře vstřikovacích forem (zaučíme).
  • Mimo jiné provádí běžnou údržbu nářadí, strojů a měřidel a spolupracuje s…
Geis CZ s.r.o.
Rousínov
  • Přidejte se do týmu jedné z největších přepravních společností na trhu!
  • Pro pobočku Rousínov (okr. Vyškov) hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici DISPEČER/-KA…
Zemědělský svaz ČR
Vyškov
  • Zemědělský svaz ČR hledá pro svého člena Zemědělskou společnost Drnovice a.s.
  • Kolegu na pozici Mechanizátor – opravář zemědělských strojů.
Vyškov
  • Kolegu na pozici Traktorista, opravář zemědělských strojů a zařízení.
Vyškov
  • Vedou jednání s klienty, umí argumentovat.
  • Zvládnou nejen připravit nabídku úvěru, ale dotáhnou prodej až k podpisu smlouvy.
  • Nabízíme nejvyšší provize v oboru.
PráceOZP
Kyjov
  • Vedení administrativy spojené se servisem pro klienty.
  • Návrh optimálního řešení pro klienty.
  • Příjemný, důvěryhodný a kultivovaný projev.
M Security and Cleaning s.r.o.
Okres Vyškov
  • Popis pozice: ochrana a kontrola majetku klienta , 12-ti hod směny den/noc.
  • Požadujeme: ukončené SOU/SŠ, profesní kvalifikaci (strážný 68-008-E), rejstřík…
Nebuď sama, z.s.
Šlapanice
  • Do našeho nově vznikajícího týmu ve Šlapanicích, hledáme chůvy/vychovatelky/učitelky, které mají rádi práci s dětmi, jsou usměvavé a pozitivně naladěné.