nabídky práce: Buštěhrad

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Advokátní koncipient (vrátit zpět)
Typ úvazku
Lokalita
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 18 výsledků
  • Máte praxi jako advokátní koncipient a chcete i nadále rozvíjet svoji kariéru v právu?
  • Umíte anglicky a nebojíte se mluvit?
  • Zašlete nám ještě dnes Vaše CV!
Mgr. Marta Ondačková, advokát
Praha
  • Příprava smluv, právních analýz, stanovisek, žalob, vyjádření soudům.
  • Zastupování klientů v soudním a správním řízení.
  • Zajímavou pracovní náplň a zkušenosti.
DELTA legal, advokátní kancelář s.r.o
Praha
  • Jste dokončili magisterské vzdělání v oboru právo,.
  • Máte výbornou znalost anglického jazyka (další jazyky výhodou),.
  • Zajímá vás právo a vše kolem něj,.
Vejmelka&Wünsch
Praha
  • Advokátní kancelář přijme advokátního koncipienta s dobrou znalostí práva a angličtiny a nebo němčiny.
  • Požadavky Nabízíme vlastní pracovnu v příjemné části…
Advokátní kanceláře Růžová
Praha
  • Hledáme advokátního koncipienta do našeho týmu dynamicky se rozvíjející AK.
  • Zaměření generální praxe, s důrazem na trestní a obchodní právo.
Agentura FALA s.r.o.
Praha
  • Pro našeho klienta, renomovanou stabilní advokátní kancelář střední velikosti poskytující komplexní obchodněprávní služby v oblasti generálního práva tuzemské i…
SearchForce
Praha
  • Pokročilou znalost angličtiny v oblasti práva.
  • Ochotu učit se (bohužel škola je jen začátkem :)).
  • Zázemí stabilní advokátní kanceláře s velmi dobrým renomé.
KLATOVSKÝ & SVATOŇ advokátní kancelář, s.r.o.
Praha
Rychlá odpověď
  • KLATOVSKÝ & SVATOŇ advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem na Praze 6 v Dejvicích hledá do svého týmu advokátního koncipienta.
  • Přibližná mzda 30.000,- Kč měsíčně.
Ladislav Drha, advokátní kancelář s.r.o.
Praha
27 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
  • Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá advokátního koncipienta.
  • Zavedeným standardem naší kanceláře je všeobecná praxe a jsme tedy schopni poskytnout…
David & Macek
Praha 1
  • Loajalita a ochota na sobě pracovat.
  • Možnost uplatnění napříč oblastmi práva.
  • Zpětnou vazbu a přímou spolupráci s partnery kanceláře.