nabídky práce: Bylany

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 177 výsledků

Asistent/ka do kanceláře v Chrudimi nová nabídka

Manero s.r.o.
Chrudim
100 Kč - 120 Kč za hodinu
  • Pokud hledáte rozmanitou práci, kdy neděláte celé dny to samé dokola, je pro Vás tato pozice asistentky přímo ideální.
  • Učit se nové věci a nebát se s námi růst.

ÚKLID V PARDUBICÍCH nová nabídka

PéVéKá s.r.o.
Pardubice
5 200 Kč - 5 500 Kč týdně
  • Dobrý den, hledáme spolehlivou a šikovnou paní na úklid kanceláří a soc. zařízení.
  • Pracovní doba je od Po do Pá od 8h do 11h.

Řidič/ka sanitního vozu nová nabídka

PDT doprava s.r.o.
Chrudim
  • Chrudim. i Pardubice Požadavky: řidičský průkaz skupina B + praxe v řízení, Jedná se o přepravu nemocných a starých lidí.
  • Délka závazku: Na dobu určitou.

UKLID KANCELÁŘÍ nová nabídka

Pardubice
262 Kč denně
  • Hledáme na dlouhodobou brigádu šikovnou a spolehlivou paní na úklid kanceláří a soc.zařízení.
  • Pracovní doba je SO a NE Od 8h do 11h.

Terénní pracovník/ce v sociálních službách nová nabídka

Chrudim
22 000 Kč měsíčně
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Chrudim a okolí.
  • POŽADAVKY: Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič.
  • Vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné.
  • Mzda: 22 000 Kč / měsíc.

Obsluha čerpací stanice - pokladní nová nabídka

Ing. Miloslav Ratman
Pardubice
  • Příjem plateb za PHM a zboží, aktivní prodej, doplňování zboží, úklid čs.
  • Spolehlivost, poctivost, komunikativnost, aktivní přístup.

Úklidový pracovník administrativní budovy - Pardubice nová nabídka

  • Do svého týmu v Pardubicích přijme kolegu(gyni) na pravidelné úklidy a dezinfekci ploch administrativní budovy.
  • Co vás čeká a nemine?

Uklízeči a pomocníci v hotel., admin., prům. aj. objektech nová nabídka

A-Z PREZIP a.s.
Chrudim
  • Místo výkonu práce: Chrudim POŽADAVKY: manuální zručnost, spolehlivost, časovou flexibilitu, zdravotní způsobilost, ochotu, samostatnost.
  • Firma: A-Z PREZIP a.s.

Asistent/ka prodeje značkové obuvi (Prodavač/ka). nová nabídka

Shoebox CZ s.r.o.
Okres Pardubice
  • Asistent/ka prodeje značkové obuvi (Prodavač/ka).
  • Do oblíbené prodejny Office Shoes hledáme kolegyně a kolegy na HPP.

Pracovník/Pracovnice úklidu nová nabídka

ZENOVA services s.r.o.
Pardubice
  • Na dohodu o provedení práce přijmeme pracovníka/ici úklidu České pošty v Pardubicích 3.
  • Pracovní doba je od 7:00 - 13:00.
  • Zázemí firmy s mnohaletou tradicí.

Prodavač/ka nová nabídka

Slatiňany
15 700 Kč měsíčně
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE: T. G. Masaryka 594, Slatiňany (okres Chrudim).
  • NÁPLŇ PRÁCE: Práce za pultem a na pokladně.
  • Snaha učit se novým věcem.

Obráběč kovů nová nabídka

Setro Plus s.r.o.
Chrast
30 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Stroje a zařízení Plzeň-město.
  • Vyučení výhodou, znalost čtení technické dokumentace, manuální zručnost.
  • Pracovní doba 6:00-15:00 hod.

Lektor/ka anglického jazyka nová nabídka

Ing. et Bc. Lenka Štichauerová
Pardubický kraj
  • Místo výkonu práce: Krouna 322.
  • Pro firemní kurz anglického jazyka hledáme osobu se zkušenostmi s výukou.
  • Dále požadujeme certifikát nebo jazykovou zkoušku z…

Lektor/ka německého jazyka nová nabídka

  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Fortenská 43, 537 01 Chrudim.
  • Výuka německého jazyka bude probíhat každý pátek v časech 9:00 - 11:00 a 11:15 - 13:15.

Lektor/ka ruského jazyka nová nabídka

  • Pro firemní kurz ruského jazyka hledáme osobu se zkušenostmi s výukou.
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!