nabídky práce: Cerhovice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 27 výsledků

Strážný/ná - Ostraha vrátnice Cerhovice

M&M Security Ensure s.r.o.
Hořovice
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Bezpečnostní agentura přijme strážné pro pracoviště v Cerhovicích.
  • Možnost práce na HPP i DPP.
  • Nabízíme výkonnostní odměny, možnost ubytování, příspěvek na.

Pracovník/-nice výroby dopisních obálek

Omega Hořovice spol. s r.o.
Hořovice
17 900 Kč - 22 600 Kč měsíčně
  • Přední výrobce luxusního papírenského zboží, společnost Omega Hořovice, spol.
  • S r. o. je středněvelký zaměstnavatel, který na Berounsku působí již od roku 1994.

Uklizeč/ka Hořovice

A - royal Service, s.r.o.
Hořovice
100 Kč za hodinu
  • Přijmeme pracovníky na ostrahu objektů pro oblast Hořovice, Žebrák, Cerhovice.
  • Jedná se o 12-hodinové směny, denní i noční.
  • Práce vhodná pro muže i ženy.

Prodavač/ka maso-uzeniny Hořovice

ZEMAN
Hořovice
  • Chceme do týmu právě Vás, pokud:
  • Rád/a pracujete s lidmi.
  • Máte proaktivní přístup k zákazníkům.
  • Co u nás budete dělat?
  • Co nabízíme a proč se stát našim kolegou:

ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍCI

STAMAL SERVIS s.r.o.
Hořovice
14 600 Kč - 15 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: celá ČR.
  • Náplň práce: obsluha a servis mycích a výrobních automatů.
  • Požadavky: praxe 1 rok, bezúhonnost.
  • Délka závazku: Na dobu určitou.

CUKRÁŘ/KA

PAC Hořovice
Hořovice
1 000 Kč - 2 000 Kč denně
  • Střední odborné vzdělání s výučním listem nebo praxi v oboru.
  • Chuť pracovat a naučit se novým věcem.
  • Práci v prosperující a stabilní české společnosti.

ÚDRŽBÁŘ – ELEKTRIKÁŘ

Hořovice
  • Údržba a oprava strojů v třísměnném provozu.
  • Platnou vyhlášku 50/78 Sb.

ŘIDIČ – BRIGÁDNÍK NA NEDĚLNÍ ROZVOZ

Hořovice
150 Kč za hodinu
  • Nedělní rozvoz zboží k odběratelům.
  • Přebírání a kontrola přepravek a dokladů.
  • SŠ vzdělání s maturitou, s výučním listem nebo dlouholetou praxí v oboru.

Pracovník/-nice ručního potahu papírenských výrobků

Hořovice
16 400 Kč - 24 000 Kč měsíčně

ZEDNICKÉ PRÁCE

Hořovice
14 740 Kč - 15 000 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Celá ČR.
  • Adresa pracoviště: STAMAL SERVIS s.r.o., Masarykova 1404, 268 01, Hořovice.

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z KOVŮ - kontakt telefonicky či e-m...

FLEXPLAST s.r.o.
Hořovice
  • Zvedání a manipulace s těžkými břemeny - nutný dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost.

Dělník výroby bazénů, Hořovice

Hořovice
  • EUROPA RECRUITMENT spol. s r.o.
  • Location: Hořovice Profession: Manufacture & Industry jobs Type of contract: Agreement on work performance Type of employment:…

ŘIDIČI MKD

Nera Hořovice s.r.o.
Hořovice
  • Další informace: po přidání diet se mzda pohybuje cca 40.
  • C + E, profesní průkaz, zdravotní prohlídka.
  • Kontakt: e-mailem či telefonicky.

VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR

E-konstruktér
Hořovice
  • Chcete se aktivně podílet na vývojových projektech, rádi hledáte inovativní technická řešení a chcete být součástí zavádění nových prototypů do výroby?

Obsluha technického zařízení, Saint-Gobain Sekurit, Hořovice

5 682 Kč měsíčně
  • Fyzickou zdatnost a manuální zručnost.
  • Práci na hlavní pracovní poměr.
  • Průměrnou čistou hodinovou mzdu 140 Kč.
  • Variabilní složku mzdy 0 – 5 682 Kč / měsíc.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!