nabídky práce: Chomutov

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 8 výsledků

Referent zákaznického servisu (27.-34.000 Kč) nová nabídka

Advantage Consulting, s.r.o.
Okres Chomutov
  • Zajištění interní a externí komunikace.
  • Dodržování termínů a zákaznických požadavků.
  • Spolupráce s oddělením plánování a výroby.
  • Zaujala Vás tato nabídka práce?

Vedoucí údržby nová nabídka

  • Budete mít na starost všechny směny na údržbě strojů a zámečníky, budete odpovědní, za organizaci jejich práce, dodržování bezpečnosti práce, plánování servisů.

FINANČNÍ ÚČETNÍ nová nabídka

PERASPERA group
Chomutov
35 000 Kč měsíčně
  • Pro našeho klienta, stabilní výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici:
  • Ukončené SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou).

Export manager s NJ (35-60.000Kč) #1023 nová nabídka

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Česko
35 Kč - 60 Kč za hodinu
  • Péče o stávající zákazníky a akvizice nových klientů (B2B).
  • Zpracovávání nabídek, poskytování odborného poradenství.
  • Týdenní reporting a plánování aktivit.

CAD Designer (CATIA) nová nabídka

Hays Czech Republic, s.r.o.
Ústecký kraj
  • CAD designér/-ka je zodpovědný/-ná za design výrobku.
  • Připravuje CAD data v Softwaru Catia V5 dle požadavků.
  • Co Vás čeká a nemine?

Operátor výroby-svoz (Jirkov,Chomutov zdarma) nová nabídka

DISPONERO s.r.o.
Klášterec nad Ohří
  • Ochota pracovat ve třísměnném či nepřetržitém provozu.
  • Výkon práce: Klášterec nad Ohří.

Technik kvality nová nabídka

  • Provádění testů a vstupních kontrol, vyhodnocení výsledků.
  • Komunikace se zákazníky i dodavateli.
  • Znalost technik kvality, MSA, 8D reporty, PPAP, statistika.

Skladník - Havraň nová nabídka

Most
  • Platný nebo propadlý VZV průkaz.
  • Výborná manipulace s vysokozdvižným vozíkem a retrakem.

Operátor výroby, až 25.000 Kč - svoz Chomutov, Jirkov nová nabídka

HOFMANN WIZARD s.r.o.
  • Výroba, kontrola, balení, stříhání, expedice.
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu.
  • Nástupní mzdu od 24.850 Kč (hrubého vč. bonusů).

Svářeč CO2 nová nabídka

TEAMWAY EU, s. r. o.
Kadaň
26 000 Kč - 36 000 Kč měsíčně
  • Svařování CO2 nebo bodové svařování = > jedná se o 2 pozice.
  • Platný svářečský průkaz CO2 (u bodového svařování nepožadujeme.
  • Typ úlohy: Plný úvazek, Trvalý.

Ostraha/obsluha kamer - Komořany nová nabídka

INDUS, spol. s.r.o.
Most
93 Kč za hodinu
  • Nabízíme uplatnění v ostraze v zajetém týmu bezpečnostní agentury v Komořanech/Mostu.
  • Pozice pro osoby OZP - na hlavní pracovní poměr.

Vedoucí výroby v automotive (65-75.000 Kč) nová nabídka

Okres Most
65 Kč - 75 Kč za hodinu
  • Plánování a řízení výroby v určené kvalitě a zlepšování její efektivnosti a účinnosti.
  • Odpovědnost za plnění výrobního plánu.
  • Příspěvek na dopravu a cafeterii.

Řidič kamionové dopravy (každý den doma) nová nabídka

CHB Logistics s.r.o.
Bitozeves
28 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Nástup do práce v Bitozevsi.
  • Řidič kamionové dopravy na převozy zboží mezi sklady.
  • Práce v areálu průmyslové zóny a převozy zboží do skladu (kolečko – celkem…

Kuchařka / kuchař nová nabídka

Petr Franěk
Horní Jiřetín
  • Do zavedené restaurace U Karbanů v Horním Jiřetíně hledáme k současné kuchařce další kolegyni nebo kolegu pro vaření hotových jídel.

Operátor/ka výroby – až 24 075 Kč nová nabídka

Manuvia, a. s., organizační složka
Most
  • Společnost DENSO je na českém trhu přes 17 let, stala se velmi stabilní a spolehlivou firmou.
  • Zaměřuje na výroby klimatizačních jednotek do automobilů…
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!