nabídky práce: Chotěboř

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Plný úvazek (vrátit zpět)
Zaměstnavatel
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 96 výsledků
Ždírec nad Doubravou
  • You can be part of taking wooden buildings to new heights.
  • We are on a growth journey and in order to further strengthen our Sales & Operational Planning…
  • V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ?
  • Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme.
  • Každý den se staráme o jejich spokojenost.
Havlíčkův Brod
  • Reklamní grafik pro obchodní společnost.
  • Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti.
  • Možnost profesního i osobního růstu.
AMBIENTE s.r.o.
Okres Chrudim
  • Přijme kolegu/yni na HPP nebo brigádu.
  • Úklid pokojů a všech prostor v hotelu.
Futaba Czech
20 100 Kč - 26 000 Kč měsíčně
  • Baštínov 130, 58001 Havlíčkův Brod 1, Havlíčkův Brod.
  • Minimální stupeň vzdělání: střední odborné (vyučen).
  • Mzdové rozpětí: 20 100 Kč - 26 000 Kč.
CZ PEOPLE s.r.o.
Hodonín
30 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Pro našeho klienta, profesionální prádelnu a čistírnu oděvů, hledáme spolehlivého servisního technika.
  • Pravidelné čištění a údržba prádelenských strojů,.
  • Baštínov 130, Mírovka, 580 01 Havlíčkův Brod.
  • Pracovní úvazek: plný, pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců), s možností dalšího prodloužení.
KJ stav CZ s.r.o.
  • Pracoviště: Rosice 330 a celá ČR.
  • Náplň práce: jednoduché stavební přípomoce.
  • Požadujeme pečlivost, odpovědný přístup k práci.
PODLAHY PLOTZ s.r.o.
  • Asistent/ka prodeje podlahových krytin.
  • Slatiňany (Chrudim) Náplň práce: poradenství, práce na PC, práce na pokladně, manipulace se zbožím.
RTJ TRANS, s.r.o.
  • Požadujeme min. střední odborné (vyučen) vzdělání, ŘP sk.
  • Nabízíme stabilní práci, zázemí stabilní společnosti, pravidelný výplatní termín, kvalitní vozový park…