nabídky práce: Chotěboř

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Plný úvazek (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
3. stránka z 73 výsledků
AMBIENTE s.r.o.
Okres Chrudim
  • Do Hotelu Marin a Heřmanův Městec přijmeme kolegu na HPP nebo brigádu.
  • Obsluha v restauraci nebo práce za barem v bowlingovém centru.
Electro Enterprises
Havlíčkův Brod
19 000 Kč - 24 000 Kč měsíčně
  • Montážní práce na silnoproudých a slaboproudých instalacích.
  • Koordinace a kontrola práce na přidělených zakázkách.
  • Ochota cestovat v rámci ČR.
Futaba Czech
20 100 Kč - 29 000 Kč měsíčně
  • Baštínov 130, 580 01 Havlíčkův Brod 1, Havlíčkův Brod.
  • Směnnost: nepřetržitý provoz (Po – Ne 6:30-18.30; 18:30 – 6:30).
  • Mzdové rozpětí: 20 100 Kč - 29 000 Kč.
Hotel Kraskov s.r.o.
  • Místo výkonu práce: Starý Dvůr 47.
  • Požadujeme min. ÚSO s maturitou.
  • Nabízíme stravování, možnost ubytování, sportovní aktivity.
KJ stav CZ s.r.o.
  • Pracoviště: Rosice 330 a celá ČR.
  • Náplň práce: jednoduché stavební přípomoce.
  • Požadujeme pečlivost, odpovědný přístup k práci.
EVONA, a.s.
  • Místo výkonu práce: Rooseveltova 46, Chrudim.
  • První kontakt učiňte prosím na uvedené e-mailové adrese.
Toto jsou internetové stránky společnosti AGROFERT
Hlinsko
  • Obsluha strojů a zařízení na výrobu mléčných výrobků.
  • Čištění strojů a zařízení, spolupráce při jejich údržbě.
  • Ochota pracovat v třísměnném provozu.
Okres Havlíčkův Brod
  • V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ?
  • Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme.
  • Každý den se staráme o jejich spokojenost.
CZ PEOPLE s.r.o.
Hodonín
30 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Pro našeho klienta, profesionální prádelnu a čistírnu oděvů, hledáme spolehlivého servisního technika.
  • Pravidelné čištění a údržba prádelenských strojů,.
T M T spol. s r.o.
  • Požadujeme alespoň střední odborné (vyučen) vzdělání.
  • Vhodné pro absolventy, nástup ihned.