nabídky práce: Chotěboř

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Plný úvazek (vrátit zpět) Okres Chrudim (vrátit zpět) zrušit vše
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 24 výsledků
19 500 Kč měsíčně
  • V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ?
  • Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme.
  • Každý den se staráme o jejich spokojenost.
SLUNY s.r.o.
Okres Chrudim
  • Místo výkonu práce: Chrast, Náměstí 171.
  • Náplň práce: výroba kancelářských a potahované kartonáže.
  • Požadujeme min. střední odborné (vyučen) vzdělání.
ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o.
  • Místo výkonu práce: Třemošnice, Budovatelů 482.
  • Náplň práce: navěšování a svěšování dílů, vizuální kontrola a balení dílů.
20 700 Kč měsíčně
TMT spol. s r.o.
  • Požadujeme alespoň střední odborné (vyučen) vzdělání.
  • Vhodné pro absolventy, nástup ihned.
Hotel Jezerka, s.r.o.
  • Místo výkonu práce: Seč, Ústupky 278.
  • Náplň práce: zajištění obsluhy v hotelových restauracích, obsluha při rautech, bufetový i servírovaný způsob podávání…
PRÁCE.TIPS, s.r.o.
  • Na pobočku v Chrudimi přijmeme samostatného kolegu/yni na vyřizování zakázek, dohled nad dodržením termínů, péči o objednávky a správu zákaznických údajů.
MKH komora s.r.o.
  • Místo výkonu práce: Heřmanův Městec, Konopáčská 419.
  • První kontakt učiňte prosím na uvedeném telefonním čísle.
Zbyněk Šustr s.r.o.
  • Hledáme spolehlivého, pracovitého kolegu do lakovny.
  • Výhoda je řidič VZV, zkušenost s práškovým lakováním.
  • Nabííme: Plat 150Kč/hod, možnost ubytování v místě…