nabídky práce: Chropyně

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 181 výsledků

Pomocný kuchař/ka.

DEVÍTKA PLUS, s.r.o.
Okres Kroměříž
  • Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni (na dvousměnný provoz).
  • Požadujeme alespoň střední odborné (vyučen) vzdělání.
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Skladník chlazených jídel nová nabídka

  • Do našeho týmu přijmeme kolegu na pozici: skladník chlazených jídel.
  • Požadujeme alespoň střední odborné (vyučen) vzdělání, nástup možný ihned.

Autokarosář. nová nabídka

AUTOSALON KROMEXIM spol. s r.o.
  • Hledáme zaměstnance na provádění karosářských oprav vozidel po haváriích.
  • Nutný svářečský průkaz a vyučení v oboru.

VNITŘNÍ PRODEJCE

SALVATOR STŘECHY, s.r.o.
  • Náplň práce: aktivně nabízet a prodávat, poskytovat poradenství zákazníkům ohledně střech a střešního materiálu.

Přípravář karosárny. nová nabídka

  • Hledáme zaměstnance na provádění přípravných karosářských oprav vozidel po haváriích.
  • Pracovní náplní je demontáž a montáž dílů, výměna čelních skel atd.

Pracovník/ce na noční úklid.

CORA PLUS s.r.o.
  • Pracovník/ce na noční úklid.
  • Úklid výrobních prostor a sociálního zázemí (šatny, sprchy toalety) v potravinářském průmyslu.
  • Mzda 88,- Kč/hod, nástup ihned.

Dělníci ve výrobě knedlíků

Zlínský kraj
23 000 Kč - 27 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: obsluha linky a ostatních zařízení na zpracování vyráběného sortimentu, včetně balící linky, práce v nové, moderně vybavené výrobní hale.

Tesaři

25 000 Kč měsíčně
  • Stavební firma přijme zaměstnance na pozice tesaři, praxe není podmínkou, ale je výhodou.
  • Práce ve stabilní společnosti na plný úvazek, dle potřeby zajištěné…

Pracovník na doplňování zboží do velkoobchodu potravin a jin...

Callis Inter
  • Doplňování zboží na potřebném oddělení.
  • Poskytování kvalitního servisu zákazníkům včetně aktivního prodeje.
  • Evidování a polepování výprodejového zboží.

Vedoucí kontrolně-správního oddělení živnostenského odboru

Tištěná inzerce - MF DNES
  • Podrobnosti a podmínky k zařazení do výběrového řízení, které je nezbytné dodržet v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných…
Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!
Pokud si vytvoříte pracovní upozornění nebo si necháte posílat doporučené nabídky práce, souhlasíte zároveň s našimi Smluvními podmínkami. Nastavení souhlasu můžete kdykoli změnit – například zrušením odběru nebo pomocí postupu uvedeného v našich podmínkách.