nabídky práce: Česko

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 621 výsledků

Operátor , Dělník, Operátor Výroby

NEXT-ON Group a.s.
Kopřivnice
17 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Hledáme spolehlivé zaměstnance - kolegy na pozice, Operátor Mycí Linky do Kopřivnice.
  • 2 směnný provoz, přijmemé prostředí, mladý kolektiv a výhoda menší české…

Zdravotní sestra, zubní instrumentářka - částečný úvazek

MCDental
Praha
15 500 Kč měsíčně
  • Do zubní ordinace MCDental na Praze 10 přijmeme zdravotní sestru, zubní instrumentářku, pro dlouhodobou spolupráci.
  • Počet hodin částečného úvazku: 20 za týden.

Zdravotní sestra/instrumentářka nová nabídka

Premium Dental Care
Praha
26 000 Kč měsíčně
  • Jste zdravotní sestra a chcete pracovat v příjemném prostředí, klidné atmosféře, mladém kolektivu a dostávat stabilní plat?

práce řidiče MKD - 1/2 úvazku nová nabídka

Inter Star Liberec s.r.o.
Liberec
25 000 Kč - 37 000 Kč měsíčně
  • Naše firma Inter Star Liberec s.r.o. nabízí práci řidiče MKD na poloviční úvazek (ca 2 týdny v měsíci).
  • Jedná se o střídání našeho kmenového řidiče (který…

Ambasador Marke

Leavy Community UK Ltd
Praha
  • Do you love travel and property?
  • Do you enjoy communicating and meeting new people?
  • What about getting paid to do this?
  • The person we are looking for*.

Destination Consultant Prague

Going-there Global Destination Services
Praha
Požadavky
Driver's
  • Going-there is an international relocation company looking for Destination Consultants to help newly arriving expats and their families settle in to Prague.

Manažer pro klientský servis

Nikola Vojtášková
Praha
15 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: * Administrativa, komunikace s klienty, práce na počítači, vyřizování emailů, telefonátů, možný i homeoffice.
  • Zájem a ochota učit se novým věcem.

Ostraha recepce - Generální finanční ředitelství (OZP) nová nabídka

INDUS, spol. s.r.o.
Praha
90 Kč za hodinu
  • Hledáme nové kolegy do administrativní budovy Generálního finančního ředitelství na pozici ostraha recepce.
  • Zkrácený úvazek cca 130 hod/měsíc.

Administrative Support nová nabídka

Eli Lilly
Praha 8
  • At Lilly, we unite caring with discovery to make life better for people around the world.
  • We are a global healthcare leader headquartered in Indianapolis,…

Asistent/ka kanceláře lyžařské a snowboardové školy nová nabídka

BESKYDY SPORT s.r.o.
Bílá
15 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Zažij zimu na horách a staň se součástí týmu největší lyžařské a snowboardové školy na Moravě SUN Ski & Board School v RESORTU BÍLÁ | BESKYDY.

Kurýr/ka Bolt Food - rozvoz jídla, přes 200 Kč/hod.

Prague Car Sharing s.r.o.
Praha
200 Kč za hodinu
  • Hledáte pohodovou brigádu, kde byste mohli řídit auto, kolo, motorku?
  • Nechte se zaměstnat u nás.
  • Buďte pánem svého času a vydělávejte až přes 200Kč/hod.

Střih ovocných stromů

Work and Cash
Český Brod
130 Kč za hodinu
  • Jedná se zimní střih jabloní automatickými nůžkami (práce není nijak fyzicky náročná).
  • Odměna: 130,-Kč/hod + bonusy za splnění úkolu (týdenní zálohy).

Úklid bytových domů Praha

Andulka services s.r.o.
Praha +14 lokalit
  • Jedná se o práci v úklidu bytových domů.
  • Uklízejí se společné prostory (schodiště, chodby, výtahy, okna a vestibuly).
  • Práce je v celé Praze.

Asistent zákaznického servisu (částečný/plný úvazek) nová nabídka

  • CO TI BUDE DĚLAT RADOST?
  • Když přivítáš každého zákazníka a usměješ na něj.
  • Když pomůžeš zákazníkovi, který si neví rady.
  • Tvůj šéf=tvůj kouč.

Terénní Prodej

Konzultant Group Praha s.r.o.
Praha
600 Kč - 1 000 Kč denně
  • Chceš vydělávat peníze, ale zároveň chceš mít možnost volby, kdy půjdeš do práce a kdy si budeš užívat volna?
  • Pracujete 5-6 hod denně.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!