nabídky práce: Česko

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Ústecký kraj (vrátit zpět) Neuvedená firma (vrátit zpět) zrušit vše
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
5. stránka z 58 výsledků
Ústecký kraj
  • Hrubá mzda: 23 000 Kč.
  • Místo: Ústecký kraj, Roudnice nad Labem.
  • Znalosti na úrovni SŠ, nejlépe technického směru.
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office).
  • Hrubá mzda: 16 280 Kč.
  • 791/43, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2.
  • Požadujeme zdravotní průkaz a praxi v oboru!
  • Hrubá mzda: 28 000 Kč.
  • Místo výkonu práce: triangle Velemyšleves.
  • Vzhledem k rozšiřování výrobní haly v důsledku přicházejících nových projektů do našeho…
13 000 Kč - 15 000 Kč měsíčně
  • Hrubá mzda: 13 000 - 15 000 Kč.
  • Náplň práce: příprava teplých pokrmů české kuchyně, příprava příloh k pokrmům, příprava základů pro vaření na daný i další den,…
Rychlá odpověď
  • Hrubá mzda: 26 000 Kč.
  • Vzdělání se zaměřením na elektrotechniku nebo automatizační techniku.
  • Znalost německého nebo anglického jazyka.
  • Hrubá mzda: 25 000 Kč.
  • Místo výkonu práce: Nemocnice Žatec, Husova 2796.
  • Trestní bezúhonnost, znalost práce na počítači, znalost pracovně-právní agendy.
20 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Hrubá mzda: 20 000 - 30 000 Kč.
  • REVIZNÍ TECHNIK/-IČKA HASIČSKÝCH PŘÍSTROJŮ.
  • Příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost,…
  • Místo výkonu práce:obec Lubenec - stavba.
  • Kontakt: telefonicky na č. 777155101 od 8-16 hod email: zamestnani@discret.cz.
35 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně
  • Hrubá mzda: 35 000 - 50 000 Kč.
  • Místo: Ústecký kraj, Klášterec nad Ohří.
  • V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: Igor.culek@zf.com.
  • V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: kopecka@fanak.cz.
  • Místo výkonu práce - FANAK s.r.o., Dukelská č.p.