nabídky práce: Česko

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Jihočeský kraj (vrátit zpět) Neuvedená firma (vrátit zpět) zrušit vše
Typ úvazku
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 161 výsledků
Jihočeský kraj
18 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Hrubá mzda: 18 000 - 20 000 Kč.
  • DOBA URČITÁ 3-6 LET - ZÁSTUP ZA MATEŘSKOU DOVOLENOU!
  • Není vyloučena pozdější změna typu pracovního poměru na neurčito.
  • Hrubá mzda: 21 500 Kč.
  • Požadujeme: znalost práce na PC.
  • Pracovní doba: jedna směna 7:00 - 15:30 hod.
  • PP na dobu určitou s možností prodloužení.
  • Hrubá mzda: 25 000 Kč.
  • Místo: Jihočeský kraj, Český Krumlov.
  • Podmínkou je znalost NJ nebo AJ aktivně.
  • Pracoviště Penzion Teddy, Č. Krumlov.
18 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Hrubá mzda: 18 000 - 25 000 Kč.
  • Pracovní doba: práce na směny.
  • POŽADAVKY: znalost technických výkresů nutná, praxe výhodou.
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Hrubá mzda: 25 000 - 30 000 Kč.
  • Místo: Jihočeský kraj, Horní Planá.
  • Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová (krátký, dlouhý týden…
21 480 Kč - 39 790 Kč měsíčně
  • Hrubá mzda: 21 480 - 39 790 Kč.
  • Místo: Jihočeský kraj, České Budějovice.
  • Požadujeme: vysokoškolské vzdělání VFU Brno - titul MVDr.
  • Hrubá mzda: 16 280 Kč.
  • Místo: Jihočeský kraj, Týn nad Vltavou.
50 000 Kč - 70 000 Kč měsíčně
  • Hrubá mzda: 50 000 - 70 000 Kč.
  • Lékař/ka chirurgie - vzdělání vysokoškolské.
  • Mzda 50.000,- - 70.000,- Kč hrubého.
24 000 Kč - 31 000 Kč měsíčně
  • Hrubá mzda: 24 000 - 31 000 Kč.
  • Těšíme se na schopnou posilu do našeho týmu.
  • Hrubá mzda: 19 000 Kč.
  • Místo: Jihočeský kraj, Jindřichův Hradec.
  • Náplň práce: práce ve výrobě, montáž součástek, obsluha…
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?