nabídky práce: Česko

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
2. stránka z 588 výsledků

Pomocný dělník/ce ve výrobě - OZZ, OZP

Ostrava
200 Kč - 300 Kč za hodinu
  • Pracoviště: Slavíkova 6142/18d, Ostrava - Poruba.
  • Kontakt e-mailem, telefonicky v pracovní dny 8-13 hod.
  • Zkrácený úvazek 5-20 hod./týdně.

Elektrikář/ka

Ostrava
25 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
  • Kontakt osobně dle domluvy, telefonicky 9-18 hod., e-mailem.
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl.
  • Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc.

Traťový dělník

Ostrava
  • Kontakt: telefonicky PO-PÁ 8-14 hod., emailem.
  • Rutinní ruční práce při stavbě, opravách a údržbě kolejových tratí, při čistění štěrkového lože kolejových tratí…

Pomocník/ce v kuchyni

Ostrava
17 800 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Horní 1486/61, Ostrava - Hrabůvka.
  • V případě zájmu předem volat na tel. 604 710 031 a domluvit si schůzku.
  • Pracovní doba 10-17 hod.

Školní asistent(ka)

Ostrava
  • Místo výkonu práce: Mateřská škola Slezská Ostrava, Bohumínská 450/68, za Novou radnicí.
  • Prosíme o kontaktování pouze na uvedený email, nikoli telefonicky.

Strážný/á

Ostrava
16 100 Kč měsíčně
  • Místo výkonu práce: Jantarová 3344/4, Moravská Ostrava.
  • Kontakt e-mailem radonova@ssi.cz nebo telefonicky 777 409 825 volat po-pá 8:00-16:00 hod.

Asistent mzdového a personálního oddělení - OZZ, OZP

Ostrava
22 000 Kč měsíčně
  • Pracoviště: Na Rovince 879, Ostrava - Hrabová.
  • Náplň práce: výpomoc s agendou pracovně lékařské péče, zpracování exekucí, komunikace s úřady, zpracování…

Zubní instrumentář/ka

Ostrava
20 000 Kč měsíčně
  • Pracoviště: Porubská 549/18, Ostrava - Poruba.
  • Kontakt: na e-mail: dent32@post.cz.
  • Mzda: 20 000 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Porubská 549/18, Ostrava, 70800.

Číšník / servírka

Ostrava
15 000 Kč - 20 000 Kč měsíčně
  • Pracoviště: Mostárenská 1148/45, Ostrava - Vítkovice.
  • Kontakt: e-mailem, telefonicky.
  • Mzda: 15 000 - 20 000 Kč / měsíc.

Obchodní zástupce/kyně

Ostrava
210 Kč za hodinu
  • Místo výkonu práce: celá ČR.
  • Kontakt e-mailem, telefonicky.
  • Zaměření stavebnictví, kovovýroba a zámečnictví.
  • Směnný provoz: Pružná pracovní doba.

Pracovník(ice) v sociálních službách

Ostrava
  • Místo výkonu práce: Poděbradova 2017/61, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2.
  • Mzda: 16 100 Kč / měsíc.
  • Místo pracoviště: Poděbradova 2017/61, Ostrava, 70200.

Uklízeč(ka) hotelového domu

Ostrava
88 Kč za hodinu
  • Pracoviště: Hotelový dům Areál, Plzeňská 2617/6, Ostrava - Zábřeh.
  • Náplní práce bude úklid pokojů a společných prostor.
  • Mzda: 88 - 88 Kč / hodinu.

Řidič/ka

Ostrava
  • Vhodné pro OZP (2.-3. stupeň).
  • Pracoviště: Lassalova 2, O - Hrušov.
  • Kontakt e-mailem, telefonicky 7-15 hod.

Stavební dělník/ce

Ostrava
  • Pracoviště: Celá ČR dle zakázek.
  • Kontakt osobně po předchozí tel. domluvě, telefonicky 8-16 hod.
  • Možnost bydlet ve firmním bytě.

Konzultant(ka)

Ostrava
15 000 Kč měsíčně
  • Pracoviště: Dvorní 760/13, Ostrava - Poruba.
  • Kontakt e-mailem, telefonicky 8-14 hodin.
  • Požadavky: aktivní přístup k práci, spolehlivost a komunikativnost bez…
Jak jsou tyto nabídky práce celkově relevantní?

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!