nabídky práce: Česko

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Pardubický kraj (vrátit zpět) Neuvedená firma (vrátit zpět) zrušit vše
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 56 výsledků
Pardubický kraj
  • Hrubá mzda: 25 000 Kč.
  • UNITA Letohrad přijme Technicko administrativního pracovníka.
  • MÍSTO VÝKONU: V Aleji 845, 56151 Letohrad.
15 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Hrubá mzda: 15 000 - 25 000 Kč.
  • Hledáme nového kolegu či kolegyni na administrativní pracovník.
  • Požadujeme: komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost, ochotu…
26 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Hrubá mzda: 26 000 - 30 000 Kč.
  • Pracovní doba: práce na směny.
  • Místo výkonu práce: Zderaz 103.
  • ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: služební byt, stravenky, příspěvky na PF.
  • Hrubá mzda: 8 500 Kč.
  • Místo: Pardubický kraj, Moravská Třebová.
  • NÁPLŇ PRÁCE: prodej zboží, sběrna prádla.
  • NABÍZÍME: možnost i plného pracovního úvazku.
20 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Hrubá mzda: 20 000 - 25 000 Kč.
18 000 Kč - 22 000 Kč měsíčně
  • Hrubá mzda: 18 000 - 22 000 Kč.
  • NABÍZÍME: stálé pracovní místo, rozmanitou práci, práce s moderní technologií, zaškolení na stroje, příplatky za práci přes čas,…
36 000 Kč - 42 000 Kč měsíčně
  • Hrubá mzda: 36 000 - 42 000 Kč.
  • Místo: Pardubický kraj, Česká Třebová.
  • MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Semanín č.p.
22 000 Kč - 25 000 Kč měsíčně
  • Hrubá mzda: 22 000 - 25 000 Kč.
  • Místo: Pardubický kraj, Horní Jelení.
  • Místo výkonu práce Horní Jelení.
20 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně
  • Hrubá mzda: 20 000 - 50 000 Kč.
  • B, znalost práce na PC, samostatnost, flexibilita.
24 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Hrubá mzda: 24 000 - 30 000 Kč.