nabídky práce: Česko

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 65 výsledků

Manažer pro klientský servis nová nabídka

Nikola Vojtášková
Praha
15 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: * Administrativa, komunikace s klienty, práce na počítači, vyřizování emailů, telefonátů, možný i homeoffice.
  • Zájem a ochota učit se novým věcem.

Zapisovatel / Zapisovatelka nová nabídka

Městský soud v Praze
Praha
  • Administrativní úkony související se zabezpečením přípravy a průběhu soudního řízení.
  • 5 týdnů dovolené, pevná pracovní doba, příspěvek na penzijní pojištění,…

Prodavač/-ka (Fresh bar) nová nabídka

Albert Česká republika, s.r.o.
Praha
  • Máš volný čas a chceš si přivydělat?
  • Hledáš brigádu, která se přizpůsobí tvému rozvrhu?
  • Chceš zpestření na rodičovské dovolené?
  • Rád odvádíš svou práci dobře.

Tiskař/ka. nová nabídka

Flex ON spol. s r.o.
Praha
  • Flexotisková/offsetová tiskárna se sídlem v Praze - Vestci hledá pracovníka do 2 - 3 směnného provozu.
  • Lze i na zaučení - rotační flexotisk, offset.

Rehabilitační masér/ka nová nabídka

Praha
  • Místo výkonu práce: Štěpánská 33, 110 00 Praha 1.
  • První kontakt e-mailem na lhamospa@email.cz, Kontaktní osoba : Lenka Gyaltso.

Dělník v dřevovýrobě - Praha nová nabídka

Etimos Human s.r.o.
Praha
22 000 Kč měsíčně
  • Pro našeho zákazníka, výrobce dřevěných obalů pro automobilový průmysl.
  • Hledáme pracovníky na pozici - Manipulační dělník ve výrobě.
  • Mzda od 22 000 Kč/měsíc.

Konstruktér nová nabídka

VKK, s.r.o.
Praha
  • Firma VKK, s.r.o. hledá konstruktéry přípravků a jednoúčelových zařízení pro automobilový průmysl i ostatní obory.
  • Jednání se zákazníkem při schvalování.

Ostraha nová nabídka

cba corporation s.r.o.
Praha
  • Požadujeme trestní bezúhonnost, spolehlivost, nástup co nejdříve.
  • V případě zájmu posílejte životopis, nevolejte.
  • Typ úlohy: Plný úvazek, Smlouva, Brigáda.

Asistent oddělení nákupu (ž/m) nová nabídka

250 Kč za hodinu
  • Vaše role u nás- příprava materiálů pro obchodní jednání (cenové přehledy,cenová sortimentní porovnání)- komunikace s dodavateli, řešení operativních úkolů-…

Referent v oddělení Food (ž/m) nová nabídka

Provozní technik pro správu činžovních domů. nová nabídka

Tištěná inzerce - MF DNES
Praha
  • Provozní technik pro správu činžovních domů.
  • Bythos s.r.o. - správní firma v Praze 7, přijme provozního technika pro správu činžovních domů.

Junior Systémový Konzultant nová nabídka

Manuvia Expert Recruitment
Praha
35 000 Kč - 40 000 Kč měsíčně
  • Aktuálně hledáme komunikativního a analyticky myslícího člověka s technickým rozhledem na pozici Junior Systémový Konzultant.

Recruitment Consultant nová nabídka

Praha
  • Aktuálně hledám talentovaného Interního Recruitera s angličtinou pro mezinárodní IT společnost se sídlem v Praze.
  • Vytváření a editace pracovních pozic.

NOTÁŘSKÁ TAJEMNICE nová nabídka

  • Notářská kancelář v Praze přijme notářskou tajemnici pro vedení právní agendy.
  • Časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně.

Operátor/ka výroby. nová nabídka

Praha
  • Místo: Praha - Vestec Nabízíme zaškolení na danou pozici.
  • Požadujeme zručnost, pečlivost a spolehlivost.
  • V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail.

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!